Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaş arıyorum, orc warrior um çok yakışıklıyım

Informer

Öne çıkan mesajlar

said:
saruman204, 28 Ekim 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
morad slayers die klan var "!" ve saydığın adamlar o klanda.morad slayer diyince ben klan anladım. neyse önemli deil . sende bizim klandaki herkesle bozuşmuşun. yapmışındır bişiler kesin.

onlar yaptı ben diil :)ha moradslayer denilen rogue den bahsediodum[signature][hline]server:Ares
Level 62 %8 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:55k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 28 Ekim 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
said:
saruman204, 28 Ekim 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
morad slayers die klan var "!" ve saydığın adamlar o klanda.morad slayer diyince ben klan anladım. neyse önemli deil . sende bizim klandaki herkesle bozuşmuşun. yapmışındır bişiler kesin.

onlar yaptı ben diil :)ha moradslayer denilen rogue den bahsediodum

"lol"[signature][hline]Sîn Yo Tü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 28 Ekim 2005 01:50 tarihinde demiş ki:
:(((((
öle bi sey yok poli ya ayipsin sadece monthana sigirinin party chati takip etmemesi sonucu olusan bi yannislik :(((((
adama diodum o ara partiye gelir misin die ok deince monthanaya yazdim o görmedi :(((((((
np senin köpegin olsun mjx

lam np senin köpeen olsun..np in ak..ama orda görünce monthana adamı almadın diye üzüldüm yani..monthana ya sözüm yok..kopsun..moradslayer ztn aman neyse salla[signature][hline]server:Ares
Elemental lord
Np:58k+
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi bana nasip çıkmadı bunnar kendi aralarında atışıyolar off off rezil oldu topic , 40 yılın başında bişi rica ettik yine doldu party muhabbetleri poff poff[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JeLLyyyy, 28 Ekim 2005 00:32 tarihinde demiş ki:
hacı humandan adam cıkmadını anladın kızlarınamı sarkıon xD yakısır ama yuwarlak gözlüklerin olmadan bir hiicsin:D tak plz

fatih seni kırcama gider charımı delvl ederim daha ii ,ayıp ettin buyur kanka
[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 28 Ekim 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
orkun tamam aglama sende bulacas sanada hayirlisi ile bi kismet napalim kardesim sende buluosun sonra küfür edion rezzerblade dedin dedin agladin gecen gün cure atmadi die küfür ediodun kiza asadadadasa

olm salla ben hep polonyadan buluyom bi tane hatun olmuyo kafalar uyuşmuyo onlar cze ,siema diyo ben y0 ,s.a diyom olmuyo yani olmuyo.[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
ya abi bana nasip çıkmadı bunnar kendi aralarında atışıyolar off off rezil oldu topic , 40 yılın başında bişi rica ettik yine doldu party muhabbetleri poff poff

nihahahaha[signature][hline]server:Ares
Elemental lord
Np:58k+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SCAVENGER, 28 Ekim 2005 02:04 tarihinde demiş ki:
Ne oldu Info pm atan kız yok mu :DYoksa pm atan cok da sen mi begenmiyon :D

boy ve portre fotograflarımı düzenlemekten oyundan çıkmıştım şimdi giriyorum bakalım hayırlısı, bu arada baş mufettis boss hunt var dedi ben bi 15 dk mesgulum[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...