Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teleport Olayı.

Eldarduil

Öne çıkan mesajlar

yaw ben yeni başladım şu ekpaketsiz hali 2007 ye kadar bedava ya. ondan bir bakmak için girdim.karakter yarattıktan sonra içinde bulundugumuz arac senaryoya gore bir plajın yakınına dusuyor boylece macera başlıyor.yakınındada bir şehir war omni galiba adı.işte bu şehirde teleport tower war içinde 3 tane kapıwar borealis, rome,bitane daha şehrin gateleri war.bunlara gitmek için bi card lazımmış NPCler bahsediyodu buldum bi npc verdi.borealis acces card ama hala gidemiyorum.acaba belli bir level ın ustundemi olmak gerekiyor. bide atlantean(rubi-ka1) de oynuyorum.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Teleport towerın içinde boreallis yazan kulübe var(adını unuttum kulübeye beniziyor :) ) Oranın önünde inventoryinde bulunan access kartı çalıştırabileceğin düzenek(düzenek ne ya:) ) bulunuyor.Kartı sol mausla tıklayıp alıp düzeneye
tıkla borealise geçersin.Lvl sınırı yok hatta(yanılmıyorsam) lvl 15 olunca direk şutlanıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 15 e kadar beklenmez orda ya.Olay asıl dünyada.Orda sıkılırsın bırakırsın oyunu.Rubi-ka'ya geçersen beğenir alırsın bütün expansionları :) En iyisi şöle yap inventoryi aç itemın üzerinde menü açılasıya kadar sağ tuşa bas ordan delete i seç acces cardı sil. Sonra tekrar npc ile konuş kartı alıp tekrar dene olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

NE Omni oldun yani.Kusura bakma omnilere su yok :)

Sağ tarafta team diye buton var oraya tıkladığında pencere açılıyo.Sonra istediğin kişiyi seçip team penceresinden invite(öle hatırlıyom yada benzer) butonuna tıkla adamda kabul ederse takım açılır.Missionlar için clicksaver diye bi program var onu öneririm.Ayrıca http://travel.to/rubi-ka bu sitede de orjinal mapden daha güzel bi harita var onu indir.Daha bisürü şey var anlatcak yapcak,bu oyun piyasadaki en derin ve complex içeriğe sahip oyundur.

Ayrıca basic shoplardan omniden clana geçebilmeni sağlayan kartlar var.Alıp klan olsan daha iyi olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bir uyarıda bulunayım taraf değiştirme işlemini
borealis gibi bir neutral şehrinde yap.Çünkü rome da clan olursan guardlar anında sana dalarlar.Yada new athende omni olursan...

Save etmeyide unutma rome a kayıtlı olup clan olursan ve birde ölürsen sonsuz döngüye girersin :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda karakterinin kazandığı expleri ve öldüğünde yeniden çıkacağın save edeceğin teminaller var.Expleri save etmen önemli ölürsen saveden sonraki explerin havuza aktarılır.Ve havuzdan yavaş yavaş geri alırsın.(Exp kazandıkça)Bu oyunun güzel tarafı öldüğünde explerin kaybolmaz.Şehirlerde save terminalleri vardır.mesela borealisde çıkış kapısının yanında terminal var.

Bu arada benim account kapalıydı.kapatmıştım zaman sorunundan dolayı.Bayram için tekrar açmayı düşünüyorum.Charnameni yazarsan oyunda sana ulaşayım.Belki bir yardımım dokunur :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zubaru, 31 Ekim 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
NE Omni oldun yani.Kusura bakma omnilere su yok :)

Sağ tarafta team diye buton var oraya tıkladığında pencere açılıyo.Sonra istediğin kişiyi seçip team penceresinden invite(öle hatırlıyom yada benzer) butonuna tıkla adamda kabul ederse takım açılır.Missionlar için clicksaver diye bi program var onu öneririm.Ayrıca http://travel.to/rubi-ka bu sitede de orjinal mapden daha güzel bi harita var onu indir.Daha bisürü şey var anlatcak yapcak,bu oyun piyasadaki en derin ve complex içeriğe sahip oyundur.

Ayrıca basic shoplardan omniden clana geçebilmeni sağlayan kartlar var.Alıp klan olsan daha iyi olur :)

ehhmm!! hmmmm bi renegade hissediorum aramizda gelin omni olun arkadaslar bakin clanda o kadar aktif turk oyuncu yok * NASI YALAAAAAN!!!* olsun siz genede omni olun :P

Rjkaard OMNI Keeper 217/19[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...