Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files

Voys

Öne çıkan mesajlar

Milamber said:

yok demiyor spo

sadece yaşadıkları inceledikleri olayların çoğunun hükümet komplosu olduğunu keşfediyor, uzaylılar işgale gelmiyor bu kanser herifler uzaya basıp gidecek gitmeden dünyanın anasını ağlatıyor

spo

uzaylılar işgale geliyor gayet de,two fathers/ one son vs.

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

senin zihnin gercekten sikintili calisiyor ya..
bunu hakaret olarak demiyorum, gozlem olarak soyluyorum. bir sorunun var yani, devrelerde genel bir temassizlik falan..

valla benim hakkımda böyle düşündüğüne sevindim dasaaa, demek ki iyi bir yolda ilerliyorum.
beni övmüş olsaydın o zaman kendimden şüphe ederdim.
Sosyal ağlarda paylaş

3 bölüm de birbirinden kötüydü bence. seriyi yeni izleyiciye tanıtacağız diye saçmalamışlar, giriş yapacağız diye saçmalamışlar, komiklik yapacağız diye saçmalamışlar, hertürlü vasat diyalog kötü oyunculuk vb. bayağı durum olmuş ilk 3 bölümde. büyük hayal kırıklığı oldu benim için, bu ayarda devam ederse bu sezon sonundan sonra iptal olur zaten
Sosyal ağlarda paylaş

dizi kötü, eski kafayla televizyon dizisi gibi yapmışlar. yükselen çıtanın yanında kötü kalıyor.

yalnız dizi kötü diye geçe geçe izlerken ilginç bir trivia farkettim, son bölümde 30:10'a alın, 2x hızda oynatın, müzik aslında yavaşlatılmış şekilde ezan parçası (muhammeden resulullah!). fox tv sağcı değil mi? illuminati confirmed.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Aklıma geldi yardımcı olabilecek varsa çok hayra geçer. Eski bölümlerden birinden çok kısa bir kesit aklımda kalmış. Bölümün sonlarına doğru satranç tahtası gibi siyah beyaz karelerin üzerinde mulder ve scully bitap düşüyo öleceklerini düşünüyolar sonra mulder scully’e “scully ayağa kalk bu sadece zihnimizin bize bir oyunu” diyor. Sonra kalkabileceğini düşününce scully bir anda hiç bir şey olmamış gibi kalkıyor ve ikisi gidiyor oradan.

Bu bölümü bulana +rep. Hemen bulana öpücük (bu gece izlemek istiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...