Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öldük mü bittik mi?

Theocracy

Öne çıkan mesajlar

walla en guclu derken doc u PvP de oldurmek DAHA fazla karin agrisi oldu lvl 220 heal i 10k kusur heal edio instant cast ediolar 4 saniyede recharge i var kil bisi kisaca ben 220 doc oldurebilen nadir prof biliom MA shade kolay kesio stun ile dierproflar bos bakio lol ben lvl 216 bi docla PvP yapmistim 10 dakika flan surdu sikilip kendi yollarimiza gittik en sonunda :P

MA ise allahim senin evade kac abi flan dedirtcek boyutlara lasti 3.5k attack rate im varken perklerimi evade eden bi suru MA bilion oda karin agrisi lvl 1-150 ile 215-220 arasinda eglencesi olan bisi MA 150-215 arasinda acayip yalan gelio bana
Keeper nisbeten eglenceli sayilir simdilik inf dynalari disindaki herbisiii sololayabiliom 220 olup holy mark 10 verince inferno dynasida sololayabilcem galiba =)
yeni pacth ile NT yi baya bicekici yaptilar lvl 155 NTim 900 nano resist debuffliyip eger ubt vs combatin ilk saniyelerinde cast edilen debuffflari 1200~ nano resisti ile resist ederse herturlu proff u PvP de uzuyo....
gel gorki hep PvP solo dedik... oyununcoook kisa bi bolumu team ile PvM o yuzden lvl sonucta soloable bi proff secmek cok onemli artikki para kazanabilesin para kazanabilesinki keyif alabilesin en son yapilan ingot nerf i ile ufak bi para kazanma guide i ilgilenen arkadaslara....

1- Inventoryinizde daima 3-4 bos backpack bulundurun her turlu monster parti alin grind ettirip veya edip satin.
2-asla ve asla Composite infuse with knowledge ile cast edebileceginizin altinda nanolar almayin bosuna para harcamayin yaziktir paraciklariniza MPleri durmadan haraslayin CI icin :P * devami aksama ise gec kaliom :PP CI[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Arkadaşlar ben yeni başladım lvl 26 oldum iblmiyorum adventurer guzelmi aslinda enforcer mi acsam dedim ama para olayı cok zor bu oyunda bi de cheat kullananlar dolmuş.Demin bişey gördum lvl 1 trader ejderha olmuş nasıl oluyobu acaba :S[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

lol o cheat deil :p
Adventurer in biri pit lizard basmistir o trader a da lvl 1 de o kadar ncu yu hangi hastalikli zihniyet yapmis o merak konusu ama cheat deil adv cok guzel gucum olsa roll ettigim bi adventurer var onu kascamda valla hiiiic halim yok ya :/
he biide PvP de 3 seyden kirkarim rrfe li Doc, soldier *oldurmek 90 sn alio yeterince uzun :|~ , bide adventurer evade bufflarini actiginda Mongo rage basip alpha yi cakarken bio cacoon acarsa ole apisip kaiom bi keresinde lvl 210 athrox bi adventurer i oldurmem 5 saniyemi almisti komik olmustu :P

Rjkaard 217/18 Omni Throxrox!! keeper[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

sana ole bisi bulamam dedigim gibi adventurer nano su * bense keeper im :p* ayrica buyuk ihtimalle o nano icin NCU n yetmez
lvl 12 isen biraz mission takil tek basina /subway i kir gecir lvl 25 gibi ToTW a gidersin 50~ ye kadar orda takilirsin ondan sonra biraz daha mision yapip lvl 65-70 olunca Nort da borg kesersin * eger freebie isen bunlari yaparsin deilsen SL de her turlu lvl atlanicak yer mumkun* =)

Rjkaard lvl 217/18 throx Keeper[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

bak anlatiom iyi dinli =p simdi Rome green e gidiosun ordakilere soruyosun Jobe wompah i nerde die jobe wompah ina sirtini verip sold taraftan evam edip ilk soldan iceri girion orda kirmizi konteynerler var ha iste tam orda cuppeli bi amca var o amca ile konus 1000 credit ver sana bi kagit vercek o kagidi amcanin arkasindaki mavi portal da use et ahanda ToTW un kapisininonundesin gerisini anlatmiom sen kesfet yok ole armut pis agzima dus ben utancemdan kimseye soramamistim zamanin da totw un yerini bulana kadare gobeeem catlamisti =p
Sosyal ağlarda paylaş

Genju arkadaş doğru anlatmış.Fakat eğer clansan rome da seni üzerler.Alternatif yoluda ben anlatayım.
http://travel.to/rubi-ka sitesine girip huge mapi indir.Orjinal mapden daha ayrıntılı ve her zaman işine yarar.Kurulumuda basit içindeki readme de yazıyo.Sonra TIR şehrine git.Haritayı aç bulunduğun yerden biraz yukarıya doğru haritandan bakarsan orda totw işaretli.Sonrası tabana kuvvet.

Ahanda haritası
.
Sosyal ağlarda paylaş

eh hiç bişey anlamadım map e baktım o kadar yuruyucemmi tır in teleportlarını gormuştum giderim ama ben oraya yuruyene kadar canım çıkar bide öldümmü orda oh ne ala iki saat yuru gine[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...