Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öldük mü bittik mi?

Theocracy

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar yahu aktif player bu kadar mi az kaldik ben demiorumki hadi herkes kendi org undan ciksin kendimze türk org u yapalim olmasin zaten öyle bisi fazla türk cilde zarar :D ama en azinda hala oynayan insanlar varsa suraya bi main charinizin ismini yazin birbirimizi bulalim bazi yeni baslamis arkadaslar var su lafi cok duydum * ahhh be abi nerdesiniz aylardir sizi ariorum* birbirimize yardmci olalim destek olalim :)

Treamoree-Enforcer lvl 196 (omni)[signature][hline]I' m here from the creation of eternity...

[Bu mesaj Theocracy tarafından 25 Haziran 2005 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aman tanrim kath olum sen olmedinmi ben sana kamyon flan carpti biliodum :D *birakmicam ulan 5 dakika once lvl 220 bi shade ustumde deney yapti oldum sinirim cok bozuk orasi ayri invulon ben arkadasin kimligini versem sen bi icabina baksan :P*[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ben de geri dönmek istiyorum da. umarım burda yardım edebilecek vardır :)

shadow hede expansionu zamanı accountum vardı taa.
yeni expansion felan çıkmış.
şimdi benim kaç para daha vermem gerekli o expansion için de?
ya da aylık parası nedir. expansion almamın oyunun başları için ne tarz avantajları var vesaire?

not: bu arada karakterim Bonecrusher değildi, yanlış yazmıştım oraya, karışıklık olmasın :)[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 23 Temmuz 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aylık 14.95$ ama 3 6 12 aylık paketler alırsan azalıyo.. mesela 12 ay alırsan aylık 9.95$a kada düşüyo :)
yeni çıkan expansionuda sitesinden indirirsen CDye de 30$ vermezsin :P

Bralo 210/6 Keeper (öldü sayılır )
Volkan 209/15 Doctor
bi tane daha vardı ama unuttum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bittik:-p
en azından ben gaza gelip, malımı mülkümü bırakıp doktoru da sildim :hmm:

kitap okuyup çizim yapıyorum evde artık. :D[signature][hline]A World is supported by four things: the learning of the wise, the justice of the great, the prayers of the righteous and the valor of the brave. But all of these things are as nothing, without a ruler who knows ruling.
Sosyal ağlarda paylaş

NAAAPTIIN ?????! :| bittin olm sen! yedim olm seni hergun isten eve donurken sizin evin ordan geciom gelip camini taslicam hergun serefsiz ya bi de gelmis 3 aydan once donmeyebilirim bari itemlar al dursunlar sen de dedi ya ulan ulan... ne diim ben sana ya..[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...

Rjkaard (omni) lvl 214/16 Keeper

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 31 Ağustos 2005 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 31 Ağustos 2005 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

charı silmeden oyunu bırakmak pek olası diil. o orda durdukça insanın aklı kalıyo. böyle temiz oldu :-p ayrıca okul açıldıktan sonra AO ya devam etmek akıllı işi olmicaktı. dönmek gibi bi durum söz konusu diildi pek dolayısıyla[signature][hline]A World is supported by four things: the learning of the wise, the justice of the great, the prayers of the righteous and the valor of the brave. But all of these things are as nothing, without a ruler who knows ruling.

[Bu mesaj Grudge tarafından 31 Ağustos 2005 20:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
walla ben kisa bi sureligine WoW a bi bakmayi dusunmeye basladim azcik gerdi oyun 2 aydir lvl 215 de tikandim bi suru seyi nerflediler para yapmak cooook zorlasti ki tam aksine oyunda DoClar bok gibi para yapabilecek durumda dier profflara gore bide arkadaslarin lvl 210 dan sonra bi taraflari kalkmaya baslio ozellikle inferno da dyna sololamaya baslayinca sen orda :
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...