Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 Wizard(Flame) ile +8 Red Eye Staff(Flame)

nerkek

Öne çıkan mesajlar

(Bunu pazar alanı bölimüne mi yazmalıydım bilmiyorum ama bura daha uygun gibi geldi.)
Sayın kankiler +8 Wizard(Flame) ile +8 Red Eye Staff(Flame), bunları tanesi 35 M den Sattım. Cypher Serverindeyim. Sizce iyi bir alışveriş olmuşmu...Bir arkadaşta da +8 Wizard war ve o da satmak istiyo. Ben ona 35 M ye sattığımı söylemiştim, o bunu azbuldu...Kaç para ki bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

daha iisi var inventory2na 30 tane +1 wizard satff alip magic evilin başina git ta 11k lik scrolalrdanda bi 200 tane olsun hepsini önce +2 sorna +3 sonra +4 yap +5 yaparken belki 1-2 tane yanar sonra +6 gene kayıplar olur sonra +7 kayıplar biraz artar sonra +8 e en az 2-3 taensi ulaşir ben yaptim oldu :D ama blased felan değil 11k lık scrolldan başkasını kullanma
Sosyal ağlarda paylaş

daha iisi var inventory2na 30 tane +1 wizard satff alip magic evilin başina git ta 11k lik scrolalrdanda bi 200 tane olsun hepsini önce +2 sorna +3 sonra +4 yap +5 yaparken belki 1-2 tane yanar sonra +6 gene kayıplar olur sonra +7 kayıplar biraz artar sonra +8 e en az 2-3 taensi ulaşir ben yaptim oldu ama blased felan değil 11k lık scrolldan başkasını kullanma

Ben de yaptım olmadı...:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nerkek, 29 Ekim 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
Adam benden aldıkarını 130 M den tezgaha koymuş..
lol.

üzgünüm dolandirilimissin galiba xD[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Walking on Clouds (H)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...