Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Hakkında Genel Bilgi Lutfen

babayigit

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar son günlerde iyi bir online oyun arayısı içinde girdim ve önceliklede patideki online oyunlardan basladım :) Diger oyunların cogunda sticky halinde bir genel bilgi var ama sanırım bunda yok oturup yazarmısınız bilmiyorum ama oyun hakkında ayrıntılı bir acıklamaya ihtiyacım var daha cok alan yetkililerinden bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler :)[signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Cross my heart and hope to die!
May my end,come tonight...!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şuan piyasadaki mmroglar arasında en sağlam pvp (rvr) ye sahip ama ne yazıkki birçoğumuz için miladını doldurdu cogu daoc oynayan ya oyunu bıraktı yada wowa geçti.[signature][hline]Wow:Satanix 60 NE Rogue of BL , Satanix UD Rogue of The Maelstrom
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

şöle diim daoc en iyi pvp si olan oyun şu anda kim ne derse desin 4 ay wow oynadıktan sora daoca kesin dönüş yaptım miladını fln doldurdu olayları kolaya kaçmak olur çokta güzel herkez oynuo gayet kaliteli seviyeli bi oyun yani(en azından hibde albi bilemicem midde seviyelirid :D ) ama piyasadaki en zor oyunlardan biridir ayrıca o yüzden kasamam diosan alma ama bence wowdan çok daa iyi pvp açısından pve yaparım diosan wow derim bu kaedar .(çok etkileyici bi bitirişti mohaha :D )[signature][hline]You All Stare But You Never See There Is Something Inside Me ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Malesef DAOC öldu.iyi pvp si olmasina ragmen myticin gozu paradan baska birsey gormuyor.anca elinde kalan son adamlardan daha ne kadar cok para kazanabilirim derdinde.insanlar kaciyor artik daoc dan.Cogunluk ya wow a yada degisik oyunlara yoneldi. o yuzden yeni basliyacaksan onerim hem parana hemde haricyacagin zamana, emege yazik derim.mytic de biliyor bunu bu yuzden yeni oyun uzerine yogunlastilar.(warhammer)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...