Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

digiturkde cowboy bebop

tashmoo

Öne çıkan mesajlar

topluca anime hastalari die bi club acip direk digiturkle diagloga geccsek :p söle 1 k kisi digitiruk alacagini beyan etse acarlar bence bisim icin öle full anime olan bi kanal
(cokmu iyimserim nedir..)[signature][hline]
"All those moments will be lost...In time...like tears...in rain." /Bladerunner

Deviant
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cnbc-e ye söyleyeceğim cowboy bebop un dizisini yayınlayın nip tuck tan önce veyahut cumartesi akşamları falan her hafta 2 bölüm şeklinde gitseler... Hep beraber bi mail atalım... Türkiyede bayaa bi anime fan club var, onların itiraz edeceğini zannetmiyorum, konuşuruz onlarda destek verirler. Ne dersiniz?[signature][hline]Custodem 4 Eylül 2005'te Rock'n Coke' da demiş ki:

Burada herşey var ama bi kerhane yok...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dregoth, 18 Ekim 2005 07:25 tarihinde demiş ki:
Ben cnbc-e ye söyleyeceğim cowboy bebop un dizisini yayınlayın nip tuck tan önce veyahut cumartesi akşamları falan her hafta 2 bölüm şeklinde gitseler... Hep beraber bi mail atalım... Türkiyede bayaa bi anime fan club var, onların itiraz edeceğini zannetmiyorum, konuşuruz onlarda destek verirler. Ne dersiniz?

baska forumlarda bikac yıl once benzer denemeler oldu ama sonuc alınmadı belki bu sefer ıse yarar sen mail at sonra link ver buraya atarız herhalde(en azından ben atarım)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masakari, 18 Ekim 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
said:
Dregoth, 18 Ekim 2005 07:25 tarihinde demiş ki:
Ben cnbc-e ye söyleyeceğim cowboy bebop un dizisini yayınlayın nip tuck tan önce veyahut cumartesi akşamları falan her hafta 2 bölüm şeklinde gitseler... Hep beraber bi mail atalım... Türkiyede bayaa bi anime fan club var, onların itiraz edeceğini zannetmiyorum, konuşuruz onlarda destek verirler. Ne dersiniz?

baska forumlarda bikac yıl once benzer denemeler oldu ama sonuc alınmadı belki bu sefer ıse yarar sen mail at sonra link ver buraya atarız herhalde(en azından ben atarım)

+1[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

bi kac bin kisi onlar icin yeterli bi rakam deilki sonuc olarak adamlar sevabina yapmiyor yaptiklari isi reklam alabilitesi olan sunumlar yapmak zorundalarki vsvsvs gerci cnbce biraz daha cesaretli bu konularda filan ama bence pek öle fazla umut beslencek bi mevzu deil mail olai[signature][hline]
"All those moments will be lost...In time...like tears...in rain." /Bladerunner

Deviant
Sosyal ağlarda paylaş

1. si cowboy bebop movie sony tarafından yayınlanmış bir çizgi film di (evet anime ama sony picture amerikada falan yayınlandığı için adamlar aaa anime bu şeklinde değilde aaa büyüklere göre çizgi film hemde amerikadan... diyip yayınladıklarına eminim.) Yani öyle pek te fazla heyecanlanmayın bu konuda... Mail işin egelince pekte salladıkları yok hem adamlar kenshin gibi getiripte abuk subuk çevirilerle , manyakca bir zamanda yayınlayacaklarına hiç yayınlamasınlar bence daha iyi paşa paşa evimde oturup izleyeceğimi izlerim. Yarolan anime meraklıların sayısıda iyi bence eskiden milleti animeci yapmak için uğraşırdım ama nafile. Kendisi bulan araştıran herkese yardım ederim ama bu işin yaygınlaşmasını çalıştırmak boş... Kendime animeciyim artık ben yani...[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
That's what it means to be strong...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...