Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard & Diablo ?

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

d3 ün cıkıp cıkmayacagı belli bile degil su anda..

en ufak bi haber dahi yok zaten.. geçri blizzardın taktiği bu ama olsun..
ben pek sanmıyorum çıkacağını.. keşke çıksa..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Belki çok düz bir mantık olcak ama starcraft ghost ve wowun ardından sıra diabloya geldi diyebiliriz :).

Büyük ihtimalle çıkıcak bence. Zaten bu aralar hiç olmadığı kadar çok eleman alımı yapıyorlar. Blizzard sağlam bir firmadır. Çıkıcaksa bile bu yakın zamanda olmaz. EA gibi, oyunları, hele böyle önemli bir oyunu çıkarmakta aceleci davranmiyacaktır.

Bu arada diablo 3 ün müziklerinin tamamlandığı yönünde kulaktan dolma bilgiler var.
Sosyal ağlarda paylaş

evet o mantık doru aslında.Ama ghost ne kadar yeterlı olabilcekki?sayılmaz o sc den[signature][hline]Supreme
----------
n3mrut, 11 Ekim 2005 03:48 tarihinde demiş ki:
Evet sonuçta burda oyun oynuosunuz.
Yaptıgınız işi önemli kılmaya neden çalışıosunuz hehe
Kabiliyet gerektirecek şeyler arıosanız gidin gitar davul vs vs çalın
Sosyal ağlarda paylaş

başlıcam wow a da starcrafta da yaa.
hayatımın bilgisayar başında geçen en güzel günleri diablo ile birlikteydi. yeter ya çıksın artık şu diablo[signature][hline]Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm;
Ben senin için yaşamayı göze almışım.
-natalieme
Sosyal ağlarda paylaş

valla ikiye bölündüm ben sc konusunda bi tarafim ciksin ciksin die cigliklar atio dier yarimsa cikartirlarsa kesin icine .icarlar o evrenin dio :p wc3 grafikleriyle yada ona benzer grafklerle sc oynamak istemiom bennn übvvvveeeeee
diabloda oyunmu bee :p

aldiklari o tonla elemani wow icin aliolar die biliom bende.. yeni expansion vede farkli dillerdeki clientler icin wow gibi para makinesine sahip bi blizzard artik cikarsin su scyi adam gibi grafik motoruylada... azdaha zengin edelim adamlari[signature][hline]
"All those moments will be lost...In time...like tears...in rain." /Bladerunner

Deviant
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...