Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight OnLine Serverleri Kapatılma RiskindE!!!

-Cursed-

Öne çıkan mesajlar

Bunu Cok kişiden duymuştum başka başlık açıldımı bilmiyorum birde ben atim dedim.. ALINTI

Merhaba Arkadaşlar,
Knight Online her geçen gün yayılmaya devam ediyor.
Haberlerde de verildiği üzere Çin'de küçük bir çocuğun 52 saat boyunca bilgisayar başından kalkmaması ve yorgunluktan kalbinin durması
ingilterede yine küçük bir çocuğun bilgisayar başında knight online oynarken ölmesi nedeni ile bir çok ülke ve devlet oyuna ciddi şekilde dava açmış durumda

Knight online sözleşmesinde de yukardaki ölümleri itiraz edicek madde bulunamadığından ve alt kısımdaki gereçler öne sürülerek davanın ilk celsesinde knight online serverlarının ve oyunun yasaklanması kapatılması kararı açıklanmış,

- ilk neden ölümler
- Insanların açlık duygularının kullanılması örneğin işsiz durumda olan birinin oyunda birşeyler satması zengin olması vs. Yanlızlık hisseden birinin oyuna kendisini vurması gibi birçok açlık nedenleri bulunuyor mahkeme bu unsurlar üzerinden milyarlarca dolar kazanan oyunun sahibi ve birde üstüne vergi kaçırması kanıtlanınca mahkeme direk kararı vermiş.

Oyunun sahibi olan Daneil'in aciklamasi ise bunlar olsun istemezdim diyor oyunu çıkardığımızda butür olayların gerçekten olabileceği aklıma hiç gelmezdi demiş ve noktalamış. (Belliki adamda insan ölünce kendini suçlu hissetmiş bir anda şokta olsa gerek)

Mahkemenin son celsesi ise önümüzdeki hafta yapılıyor ve tamamlanacakmış.

Evet şimdi diyeceksinizki o çocuk oynamasaydı kardeşim oyun yapımcısına ne filan ? Evet haklısınız fakat oyunun yapımcısınında oyunun sözleşmesine şunu yazması gerekiyordu doğacak sağlık problemlerinden k2network sorumlu değildir vs. Bunlar sözleşmede yer almayınca zaten Amerika da bir çok insan sağlık vs dernekleri oyunu kapatma peşinde olunca ordan yakalamışlar açığı

Bu durumdan dolayı knight empire yapımı bir süre duraklamış durumda.

yukarda geçtiği gibi knight online vergi kaçağı yakalanınca şu anda çoğunlukla chargeback yapıyorlar ödeme red. Bu ara dikkat edin power up storeden kredi kartı ile bişeyler almayın adamlar geri chargeback yapıyorlar hatta geçen forumdan bir arkadaş banlandım dedi bankadan para çekildiği halde sanırım onun cevabıda bu konuda oldu gibi bilmiyorum.

En geç çarşamba yada perşembe günü haberler'de de yayınlanabilir mahkeme kararı vs.

Cümleten hayırlı olsun...[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yazının aynısı 1 ay kadar önce falan yayınlandı...Yani böyle birşey yok.Yazının sonunda belirli bir tarih yerine gün verildiği için bu unutuldukça temcit pilavı gibi sürülür önümüze,ne de olsa felaket tellalığını çok seviyoruz...[signature][hline]Bu devirde zaman çok kötü her şeyi boşver kolla g.tü
Sosyal ağlarda paylaş

o çocukta afedersiniz biraz sala... mış o kadar pc başında durursan ne oynarsan oyna ölürsün ztn k2 nin ne suçu var kim dedi sana o kadar oyna diye.[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 18 Ekim 2005 06:54 tarihinde demiş ki:
o çocukta afedersiniz biraz sala... mış o kadar pc başında durursan ne oynarsan oyna ölürsün ztn k2 nin ne suçu var kim dedi sana o kadar oyna diye.

muahaha o annesindeen azar işitmiş annesi ceza vermiş ve o da cezayı kaldıramayıp ölüm orucu tutmuş ve ölmüş yani suç ke ye kalmış:D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
LeoNSeA said:

said:
DownTown, 18 Ekim 2005 06:54 tarihinde demiş ki:
o çocukta afedersiniz biraz sala... mış o kadar pc başında durursan ne oynarsan oyna ölürsün ztn k2 nin ne suçu var kim dedi sana o kadar oyna diye.

muahaha o annesindeen azar işitmiş annesi ceza vermiş ve o da cezayı kaldıramayıp ölüm orucu tutmuş ve ölmüş yani suç ke ye kalmış:D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe

haha klana bak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...