Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

_OverDie_ olayı bittirdi

tekcy1

Öne çıkan mesajlar

Overdie kim? Server ne? Olay nasıl oldu? Bi ss falan var mı? Nasıl tek vuruş alır full hp dmg mı koydu yoksa önce parasite falan yemiş olabilir mi? Biraz daha ayrıntı verirsen ne olduğunu tam anlıyabiliriz... Ama önce biraz sakinleş ok?[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

aga orc town arkası benim prt le birlikteyiz adam 62pirest ve adamda paraliz malice hic bişi yok adam 8kişinin arasından adama tek vuruş yapıyo ve yetmez miş gibi adamı 3 kere daha aynı şekilde kesiyo naısıl iş bu anlamadım hangi assin yapabilir bu olayı sorarm size
server:Ares 1 cz
noT: Kosp olıyı bitmemiş anlıcanız
Sosyal ağlarda paylaş

kosp zaten bitmedi kasan kasana o ayrı ama... Ben hala tam anlıyamadım, peki o adam 62 lvl adama tek atabilcek kapasitede biriyse sizi neden kesmedi? Bide kosp kullanmadım, bilmiyorum cahilliğime ver ama o programı kullanınca tek skillde instant kill yada istediğin adama istediğin dmgı verme falan gibi izbe özellikler mi var? Öyleyse daha ne diyim...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 17 Ekim 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
kosp zaten bitmedi kasan kasana o ayrı ama... Ben hala tam anlıyamadım, peki o adam 62 lvl adama tek atabilcek kapasitede biriyse sizi neden kesmedi? Bide kosp kullanmadım, bilmiyorum cahilliğime ver ama o programı kullanınca tek skillde instant kill yada istediğin adama istediğin dmgı verme falan gibi izbe özellikler mi var? Öyleyse daha ne diyim...

+1
tek vuruşda alcaksam mage nie almıom 2800+ vurdum sana artık 3 gün yatmazsın heralde[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

o kadarda büyütme gözünde ama adamda 1800-1900 arasi ap var sanırım kapıştığımdan biliyom. arti 2-3 unique sux. FastFingaz daki takilarda ayri bi olay zaten min arti 2² rol s[signature][hline]_________________
--------------------
Name__: Grry
Server__: Ares
--------------------
Sosyal ağlarda paylaş

1800-1900 ap??? Assasin?? Adamdaki tahmini itemlar +8 shell set amulet of dex +4-5 rollar +4-5 elfbelt+4-5 vs vs ve tabii shard +8ler....

Demekki neymişş, bana o charı verin eğer gerçekten 62 adama tek çekiyosam o partiyi pot içmeden dize getiririm... Çünkü o atakla spike bi paper mage e tahmini 3k falan vurur herhalde...
Õ~Õ[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

utanmasa adımızı programcıya cıkarcak o kadar seviosan adamını önce bi dag def al yada debuffer attacker yapma o kadarda dammage almazsın tek vuruşada yatmaz.. kospu cok ii biliosun sanırım duymadıgımı özelliklerini sayıon tek vuruşda öldürür vsvs nie sizi öldürmedim peki partyinizi pot icmeden tek keserdim madem gözüme onu kestirdim defansı dag defi yok bende kestim alla alla...
son nokta
.[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw curseth sen miydin o? Ben daha yeni kavradım da...

Yaw kardeşim madem dd yok bunu baştan sölesenize... Curseth olayı bide senden dinleyip son noktayı koyalım abi gereksiz tartışmaya mahal vermiyelim... Dimi cnmssss?? ;)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

1508 ap var dd takar gezerim 2800 küsür dammage aldı üc gün uyumaz artık icimdende öle demişdim zaten dd en yoksa git normal debuffer ol zor ölür partyle gezersin 62 priest olduun gibi dd yok full str giyip cz ye cıkarsan olacagıda odur burası sadece tahmin sonucda full debuffer ve attacker yapmışsanız dd alcaksınız spear def alcaksınız en azından hp takı takcaksın ne bilim baska türlü olmaz full str olursan bende o kadar vururum seninde bunu bu kadar abartman yalnış.. işin anlamadıgım tarafı tek spikelik canın varsa neden bundan yakınıosun.. son nokta 1800 1900 ap falanda yok 1508 ap var[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Gereği düşünüldü...

2800 dmg alan mağdurun moradon ve çevresinden dagger def ve spear def ve gerekli diğer mühimmatı toplaması için dava ileri bir tarihe ertelenmiştir...

.(nokta)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

sende 1508 ap var diosun o zman sen 2500 2800 olan bi adama dd yoksa bilem tek vuruş yapamasın patlasa 1200 vurr ee r sikilin 500 vursun vurmazz sen ozman o admı yatıramsın baba kiminle das ediyon sen
en baba itemlerinde olsa hic bi ass piresti tek vuruş alamaz buff yoksa tabe bunu bil
Sosyal ağlarda paylaş

1. Kosp cz de çalışmıo
2. Kospun tek vuruşta öldür gibi bir özelliği yok
3. Pek olmasada 2500civari dmg vurdugum oluo DD olmayan birine( +4,+5 gibi uniquelerim yok. hepsi +0 ) Bence iyi hatırlamay calıs her 3 kesişindede tek vuruşlamı öldürdü?
4. Başlık bitirdi beni. Allah razı olsun :)[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

lol diorum bi ara tekrar gel tekrar deneriz 1200 max mış sen hiç assasin oynadınmı peki ?
sen benim dediklerimi söyle priestinizin dag defi yok 1
ve full str hiç bi uniq vs yok takılar bile str dir büyük ihtimal
tek spike deildi kahretsinki ss almadım 290 küsür z r yedi spikede 2800 küsür
2500 de vururum 2800 de istedigin gibi anla assasin oynayan anlar beni bu arada bence bi tane DD alın biraz pahalldır ama can kurtarır^^[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 17 Ekim 2005 14:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben paper rogue ken bi gün kazara kafamdan ddyi çıkarmış geziyomuşum farkında deilim... O anda kapıdan çıkar çıkmaz öldür aşağıdaki dmglara baktığımda 1900 lük bi spike yediğimi gördüm. Benim üzerimdekiler plated dı ama seninkiler en düşük seviye armor. 2500 vurması normal ayrıca kendi bilgisayarım gelince buraya gerekli bi ss koyucam bi adama 2612 vurmuştum çok net hatırlıyorum. odd helmler çok pahalı ama cursethın dediği gibi... Hayat kurtarır ;)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Overdie ve overkille cok defa teke tek yaptigimdan biliyorum. Herhangibir program kullandigini hissettirmedi bana. Combo oldugu belli oluyordu yani. En azindan buddasdream gibi 5 er 5 er damageler gelmiyordu.

( Normal vurdugu skillerin yaninda ayni okcunun 5 li ok atmasi gibi damageler geliyor buddasdreamden. 1vs1 yapanlar farketmislerdir. )
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aBi MesguL etmeyin Milleti pLz ya =) Siz 1500 ap yi küçümsüyorsunuz Galiba..dd si olmayan adama çok rahat Vuruosun uçuk Kaçık dmg leri..Konu nasıL basLamıs nasıL devam edio.. Kosp Var tek Attı diyon arkasındaN.. Sora adam geLince Ben söLe Yaptım DD vardı vs...

[Bu mesaj SlmTurkmusun tarafından 17 Ekim 2005 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya neyse uzamasın konu yok yere serverde 62+ hemen her roguenin ap si en az 1450 1500 falandır ki ben pur dex deilim dd si olmadıgına eminim o dammagei dd varken vuramaz hiç bi assasin sende uzatma sende ne olduunu bilionda maksat haklı cıkarmak kendini gelirsin arenada tekrar deneriz yine aynı dammageyi alırsın geçmiş olsun ama bence item kas dd falan al en azından.. kolay gelsin herkese uzatmanın anlamı yok gercekten milleti mesgul edios işe yarar topic acalımda herkes faydalansın...[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...