Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En zevkli Class ?

nefarion

Öne çıkan mesajlar

Thottbot dan yaptigim ufak bir incelemeye göre sınıfların yetenek vs level dagilimlari cok farkli. Meslea rogue lara lvl 40 dan sonra talent haric yeni skill gelmiyor. Rogue görevler coooook az. Malum pet falanda yok rogue oynamak sıkıcı olabilyor. Bende lvl 33 rogue var simdiden baydi yeni arayislara girdim. Eminim rogue dan daha eğlenceli classlar var ama hepsini deneme sanşım tabiki yok. Classlara eğlence, sunduğu değisik opsiyonlar ve skill çeşitliliği açısından bakarsak hangi class daha eğlenceli sizce ???? . Simdi bir coğumuz bu soruya kişiden kişiye değişir diğecek ama son 20 lvl i hic bir yenilik görmeden oynamak da herkesi bayar saniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"en iyi class insanin kendine yakisani oynamasidir"

cok geyik oldu ama boyle gercekten de. mesela mage oynamak icin cok macro kullanmaya yatkin, cd lara dikkat edecek, kalabalik kapismalarda stratejik yerlerde pozisyon alacak halde oynamayi sevecek biri olmak lazim.
kimi ise [mesela hunter] hem ranged hem melee takilacak ve pet ini ve traplerini uygu kullanacak ruhta olmak lazim.
ya da kimileri supporter olmayi sever bundan zevk alir priest gibi
ya da arasinda birsey olup pally oynamayi da sevebilirsin

sonuc olarak her classdan zevk alabilirsin. onemli olan ne tip bir oyuncu oldugun. bunun icin de onceki mmorpg deneyimlerinden faydalanabilirsin. uo, ko ya da swg oynadiysan benzer class lardan hangisini oynadigini dusun bence.

ben bircok oyunda mage oynadim ve seviyorum mesela ;)=[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja

[Bu mesaj Wendigo tarafından 16 Ekim 2005 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya mesela priesti lvl kastırmak çok zevksiz. mage için de eğer yüksek dmg veren talent build yapılmassa lvl kasmak eziyete dönüyor. bi ara da paladinler 40 dan sonra bitik deniyordu :D neyse şimdi o düzeldi.
ama bence belli bir lvle kadar 30-40 işte oynaması en zevkli class warrior, paladin, rogue. biz (mage, pri) iki mob kesip mola verioz, adamlar(pala vb.) motor gibi kesip kesip devam edio. bu arada druid ve hunter için pek bişi diyemicem ama druid oynamak sürekli zevkli bence.[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage
Sosyal ağlarda paylaş

warrior çok zevklidir level 56 buçuğum 60 a kasıyorum ve pvp side pve side acaip atraksiyon ve zevkli... özellikle orc açarsan tam havasına giriyorsun.. tavsiye ederim.[signature][hline]Lotharin Level 5x Orc Warrior - Haumarush
Member of Nifilum guild
BS/mining
Idrian Level 60 Human Paladin - Burning Legion
Eastern plaguelands de arcanite bar ararken 5 tane undead scourge askeri tarafından öldürüldü(yok öyle bir karakter artık yani:P)

Sosyal ağlarda paylaş

Demek istedigim cok dmg yapmak yada hızlı kasmak degil. Oyundaki lvl 60 a kadar gecen süredeki degiskenlik rogue da son derece az. Daha cesitli skilleri olan bi karakter olsa daha eglenceli olur gibi geliyor. Yani oyun bir noktadan sonra hack n slash e dönüyor buda bayiyor.Bu arada hemen her karakteri oynamaya acigim genelde thief rogue falan oynarim ama wow da nedense baydi biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hangi clası seçersen seç sıkılıyosun hangisi olursa olsun bayıyo oyun dar 60 olduktan sonra yapacagında tek şeyde mc rank durmadan gir çık gir cık arathi ye av a fln oyun bence çok dar ben söyle swg ye başlayayımda yeşillik olsun :D combat uprate gelmiş süper olmuş diyolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rouge gayet zevkli bence ama sonucta kendinde belirtmissin keyfi bi durum soz konusu burda kafana gore ne uygunsa onla oyna ama rouge bence tartismasiz bide UD yse daha bi zevkli oluo:D[signature][hline]Valkynval LvL 6x Abyss Walker Bartz Soldayreten lvl 55 TH Sold
UD 60 rouge
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız yazdıklarım anlaşılmıyor "kişiye göre değişmiyor ya en zevklisi warrior işte" demiştim[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu

[Bu mesaj Cuce tarafından 16 Ekim 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tum karakterler ile oynadim belirli bir seviyeye kadar, bir tek priest kalmisdi onuda denedim ama solo gitmek tamamen iskence, ustelik grupda heal atmak bana gore degilmis, PVP de shadow priestler cok iyi olsalarda, ben son olarak hunterime donmeye karar verdim. Warriorda acmisdim ama gercekden cok efor harcatiyor insana, ozellikle instancelarda.
Boyle insanlar savasirken, arkadan sinsi sinsi oklamak tam bana goreymis anladim. Kisaca en zevkli karakter gercekden size zevk verendir gibi abes bir cumle ile bitireyim.
Sosyal ağlarda paylaş

kendine en uygun chardır.
Ben warrior um herlevel de gelişimini hissettiğiniz yegane char dır.
tamamen iteme dayalı chardır. mage gibi çıplakken bile damage yapamaz.o yuzden lvl haricindede itemle en çok gelişim gösteren chardır. yani 2 kat zevktir.
hem itemle güçlenirsiniz hemde lvl le..
Sosyal ağlarda paylaş

BUNUN dışındada action u sevseniz bile hiç bir zaman monotonluk yapamazsınız sürekli oynamalısınız.. örmeğin instancede başka bir charla sadece TAB+ skill yapabilecekken warrior da hiç bir şeye yaramaz. her an tetikte olmalı ve oyundan soğumamalı zaten bunu tüm party öldüğünde daha iyi anlayabilirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

BUNUN dışındada action u sevseniz bile hiç bir zaman monotonluk yapamazsınız sürekli oynamalısınız.. örmeğin instancede başka bir charla sadece TAB+ skill yapabilecekken warrior da hiç bir şeye yaramaz. her an tetikte olmalı ve oyundan soğumamalı zaten bunu tüm party öldüğünde daha iyi anlayabilirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya biri cıkıo warrior acaip sıkıcı warriorla quest yapmak eziyet diyor biri cıkıor warrior en zevkli class diyor anlamadım gitti[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...