Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duel kurallari

kara-anarchy

Öne çıkan mesajlar

duel normal PvP'nin provası.. istediğini yapabilirsin; hiçbirşeyde yasak falan değildir..

ama sadece 1duel için pahalı potionları falan kullanamak saçma geliyo bana.. ki diğer oyuncularada saöma gelmişki "sessiz" kural olarak konmuş "poti kullanmamak".. ki bencede kerizlik; LvL60'lar için konuşuyorum, bir healing poti 1,5g'ye falan geliyo.. PvP'de kullanmak çok daha mantıklı..

bence :)[signature][hline] Tüylü[Tauren-Shaman]
--Deathwish for MT--

Burning Legion

Yolcu[Orc-Hunter]
--Academy of Hammerheart--

Dunemaul

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi o zaman biz farklı gezegenlerdeyiz ne diyim. ben paladin olsam lay on hands kullansam varya topa tutarlar beni ki warlocklar health stone kullanınca bile baya tepki çekio. potion içse varya mage adamı aforoz ederler...[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakın abi bu kuralları Blizz koymuş zaten... Haliyle kurallara uymamak diye bişey yok, uyamama gibi bi şansın yok zaten :)
Paladin healinide yapar, lay on handsinide kullanır... Fazla damage veren şeyler kurallar içinde, kendi hpni dolduran şeyler kural dışı olarak kabul ediliyor böyle şey olur mu :) Herkesin karakterinin özellikleri aynı değilki nasıl olsun böyle birşey.
Ama ben yinede etik olarak potion kullanmıyorum.[signature][hline]Go! Godon Onerous // www.GO-tr.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigo, 16 Ekim 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
said:
Cuce, 16 Ekim 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
potion kullnılmaz o kadar yanı kuralı yok tabıkı ama adamın parası yoktur, potion alamamıştır veya bitmiştir. buyuk dengesizlik yaratır kullnılmazı caiz değildir.

ben para kasarken ya da dag bayir herb toplarken, ab ye girip aldigi pvp rewardu kullanmasin o zaman o da ;)=

E kullan o zaman, icersin potion'ı sonra dersin Its a part of my character against your bs/mining I got alc dersin, eyvallah derim, ha kazansamda kaybetsemde içimde kalır senın potion içmiş olmaz.

Ha tabı diyiceksin, enginler kullanıyo cata cuta ben neden kullanmıyorum, enginler top zaten bakma sen onlara.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DasDa, 16 Ekim 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
Bırakın abi bu kuralları Blizz koymuş zaten... Haliyle kurallara uymamak diye bişey yok, uyamama gibi bi şansın yok zaten :)
Paladin healinide yapar, lay on handsinide kullanır... Fazla damage veren şeyler kurallar içinde, kendi hpni dolduran şeyler kural dışı olarak kabul ediliyor böyle şey olur mu :) Herkesin karakterinin özellikleri aynı değilki nasıl olsun böyle birşey.
Ama ben yinede etik olarak potion kullanmıyorum.

Divine shield açarsın ama:D
Sosyal ağlarda paylaş

Duelde lay on hands kullanilmaz tamamen sacmalik. Lay on hands paladinin bir skili ve paladin gerek battlegroundslarda gerek raidlerde v.s v.s bu skilini kullanmiyormu ? Bu buyunun amaci ne, heal degilmi ? Insanlar neden duel yapiyor, kendi charlarini tanimak, avantajlarini ve dezavantajlarini gorup, ona gore bir strateji gelistirmek. Baloncuk atip (adini unuttum buyunun) heartstone ile kacan paladinin duelde zaten amaci sebeklikdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lisantus, 16 Ekim 2005 14:46 tarihinde demiş ki:
zaten mage duellosunda hp si düşen bi mage paaldini kuzu yapıyo oturuyo yemek iyiym içiyo sonra bi daha kuzu yapıyo hp yemek ile su la fulluyo

duelloda su yemek nasil yiyip iciyor?[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

yeteri kadar uzaklasınca mümkün bu. yapmışlığım var :D bu arada harbiden yani mage istese paladinden yarım saat kaçar da poly o kadar sağlam değil artık. üst üste 2 defa polye resist çeken adam gördüm 0 arcane resist ile. yani öle mage de bi tarafıyla yenmiyor :D[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage
Sosyal ağlarda paylaş

1-biraz uzaklasirsan sheep'lediginde out of combat olursun,res'ini yapar regen'lersin mana ve hp'yi.
2-pot ictin duel'de ne oldu,para kaybettin.kazandin duel'i pot icip,madalya mi aldin?engineer da kullaniyormus,o zaman bs Arcanite Reaper'ini kullanmasinmis.Arkadasim ne alaka,engineer trinket'ini kullanirken item'i mi tuketiyor,tamam grenade atmasin dersin o ayri bir olay.Arcanite Reaper kullaninca AR tukeniyor mu,eriyor mu?Duel kazanmak bu kadar mi onemli "lolol pot kullanirim" diyorsunuz?Yapmayin ya,duel demek var olan skill'lerini en ust duzeyde kullanmak demek,"pot iciyim kazaniyim" e ic kazan aferin,madalyani takarlar Ironforge kapisinda emin ol.[signature][hline]Oneiros,proud member of DUSK Elite.
-The Maelstrom.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
muzcu, 16 Ekim 2005 12:32 tarihinde demiş ki:warriorların 30dk cooldownu olan bi özelliği var 2 defa cahrge yapmasını sağlıyor işte o yapılmaz.
Oha feci attin bunu yalniz.
2 defa charge yapmani saglayan sey intercept ve berserk stance da bildigin bir ability, 30 dk cooldown i falan yok.

30 dk cooldown i olan Retaliation, Recklesness ve Shield Wall.[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

abi daha ne diyim. duelde potion kullanayı tartışıyoruz, lay on hands ve 30dklik warrior skili kullanılır dedik, wl'ye hs kullandırdık. oyunda bana ve sanırım bütün servera (en azından bg önündeki ahali) kural dışı gelen herşeye okey verdik :D mage'in conjure olayı mı garip geldi :D
wendigo sanki ben o suları duelde yenildikten sonra içtim. duel sırasında atıom polyi bütün büyülerimin etkisiz olacağı uzaklığa geçiom, yere çömüp çilingir soframı kuruyorum yani bu kadar basit. duel sanırım 100 yard'da bitiyor. benim en uzak büyü 41yarda gidiyor. yani 42 yard uzaklaşsam yetio.

ben boşuna mı size diom, duel öle bitmez die. çok kritik durumda kalınca da potion içerim ohhh, pala da lay on hands kullansın :D. abi duel taktiği die bişi kalamdı ortada. orda burda okuduğum palanın manasını bitirmek gibi veya birden girişmek gibi teknikler yani yerlerde :D[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 16 Ekim 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
said:
muzcu, 16 Ekim 2005 12:32 tarihinde demiş ki:warriorların 30dk cooldownu olan bi özelliği var 2 defa cahrge yapmasını sağlıyor işte o yapılmaz.
Oha feci attin bunu yalniz.
2 defa charge yapmani saglayan sey intercept ve berserk stance da bildigin bir ability, 30 dk cooldown i falan yok.

30 dk cooldown i olan Retaliation, Recklesness ve Shield Wall.

penth özür. yanlış biliyor muşum. warrior oynamadım hiç. hayatımda ilk defa üst üste iki defa charge yedim için sordum millete nasıl oluyo felan ilk defa başıma geldi die. 30dk cooldownlu bişi demişlerdi. özür...

bu arada seni yakalamışken sorayım. ben warriorlarla çok duel ettim, taktik uzak durmak charge yeyince blink-poly sonra da girişmekti :D yani klasik bişi, charge yeyip de blink attıktan sonra gene charge yemek çok şaşırttı. o 2. charge'ı sağlayan durumlar nedir? acaba çok uzaklaştığım için mi charge yapabildi nedir?[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage
Sosyal ağlarda paylaş

mana shield
charge
sheep -40 yard ileri frost bolt
intercept

frost nova blink
frost bolt frost bolt frost bolt frost bolt ... sürpriz olmazsa gg[signature][hline]WOW( again ;) Kobaren Shadow Song Undead Mage
NEDAIN 24 Duelist (Recursion) Matrix online (Retired)
GUNZ LVL 1x Gunslinger
WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)
RO Saratan 88 backstab master (retired)

Sosyal ağlarda paylaş

bence duel dediğin savaşmak olduguna göre herşey mübahtır.. oyunda adam sana bandaj potion bilmemne imkanı wermiş örneğin yemek yiyebiliyormusun? hayır.. neden? çünkü combatta yiyemezsin die uyarı geliyor.. yada palaya heal atma diyemezsin.. verilen nimetleri neden kullanmayalım..

gerçek dünyadan örnek olarak japonya amerikaya " mızıkmak yok atom bombası olmasınmı demiş" amerikada ganklemişmi..[signature][hline]FOR THE HORDE!!!
GUILD : HAMMERHEARTH
REALM : DUNEMAUL
TAUREN - WARRIOR
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir paladin arkadasımla tam 45 dakika duel yapmıstım :) O heal atıo ben manam bitince sheep yapıp yemek su iciyorum artık kusucaktık ve arkadas bi daha benle duel yapmadı :)
Burdan alınacak ders : Magele duel yapmayın :D[signature][hline]Dennis
Burning Legion - Invadoria

[Bu mesaj Dennis tarafından 17 Ekim 2005 00:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...