Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EoA Hybr!din ayibi...

Simit_Osman

Öne çıkan mesajlar

army107 nedir ya kim dedi fake nickim fln....

Ayrıca kimsenin olmayacağı bir zaman için gecenin 3ü oldukça uygun bir saat. ben simiti trainerı denediğimi bilir ve saygı gösterir diye düşünüp çıkmadım oyundan fakat yanılmışım....[signature][hline]http://www.soldat-tr.com

Envoys of Azrael CLAN ----- HybR!D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 10 Ekim 2005 12:54 tarihinde demiş ki:Senin tanıdıklarının bir listesini ver de hepsini ekleyelim listeye, hile aramak, denemek nedir ya?! Fazla büyütecek bir şey yokmuş bir de LOL.

lafı nerenden anlıyosun bilmiyorum ama, ben hep görüyorum ( oha silahın mermisi buraya geldi sen aim kullanıyosun ) tak votekick ! nedir ya. ben buna açıklık getirmek istiyorum. trainer ı açınca "soldat hack 1.3 by ...." yazıyor yani rahatlıkla trainer kullanıdığını anlayabilirsiniz. hatta bi aralar eoa nın adı aim ciye çıkmıştı bunun gibiler yüzünden.

simit beyefendi senide trainerı deneyerek rahatsız ettiysem özür dilerim ok?[signature][hline]http://www.soldat-tr.com

Envoys of Azrael CLAN ----- HybR!D
Sosyal ağlarda paylaş

Sen gördüğünle kalsaydın o zaman, hileyi sadece denemek için kullanmanın, her zaman kullanmanmaktan farkı yoktur (bana göre). Zaten bu denemeyi yapmasaydın bile küfür yüzünden süresiz uzaklaştırılmıştın, bir şey değişmedi.
[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 11 Ekim 2005 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 11 Ekim 2005 10:46 tarihinde demiş ki:
Ben army107'ye demiştim, demek senin fake nickindi ok.
Forumlardan da banlanma vaktin gelmiş.

LOL, trainerdan bana neymiş gecenin 3'ü 5'i. Yorum yapmıyorum bu mesajına.

eheh hybird nie kendi kendini lamer diyosun ben onu anlamadım :P[signature][hline]:0)
?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 11 Ekim 2005 10:46 tarihinde demiş ki:
Ben army107'ye demiştim, demek senin fake nickindi ok.
Forumlardan da banlanma vaktin gelmiş.

LOL, trainerdan bana neymiş gecenin 3'ü 5'i. Yorum yapmıyorum bu mesajına.

buda güzel ya. private_107 nickim ne alaka fake. hakaret olarak alıorum bunu. simit bide bişi dicem genç. sg ismini aazına alma lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...