Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[addon] status bar ile ilgili sorun

innkeeper

Öne çıkan mesajlar

öncelikle addon'u bulabileceğiniz adres, http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=388 adresinde addonu download edeblirsiniz.

addon'un amacı , oyunun kendisinde olan hp/xp/mana/rage vb. barlarının yetersizliği gidermek.

addon yüklendikten sonra, bakınız barlar şu şekile geliyor:

sorunum ise ben bunu çalıştıramadım :)
hideframe diye dier bir addon ile oyundaki barları kaldırıyorum ama yerine statusbarsı bir türlü koyamıyorum.

bu addon'u kullanmış olan birinden yardım almak isterim, nedir benim dorunum doktur bey?

Sosyal ağlarda paylaş

Eğer karıştırmıyorsam bu barlar sadece dövüş esnasında açılıyordu.
Birde bak burada komutları yazmışlar bunlarla kullanabilirsin.
said:
Syntax: /statusbars (lock|unlock)
Syntax: /statusbars (load|save) (|defaults)
Syntax: /statusbars
[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...

[Bu mesaj DeMiRMaSKe tarafından 07 Ekim 2005 12:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o kadarda gerekli bişey deil baya bi kullandım şimdi kullanmıyoru mve yokluğunuda hissetmedim hiç.[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun sure kullandım da, bende sildim cenx gibi, yoklugunuda hissetmiyıorum şahsen.
Ama hatırladıgım kadarı ile default olarak combat only geliyor.
Yukarıda komutları yazmıslar zaten.
yalnız bir özeliğini soyleyeyim herhangi bir başka yere almak istiyorsan onları unlock yazınca , shift basıp sag click le taşıyabiliyorsun (yoksa sol click mi idi ? unutmusum)
ama yok ben bar kullanacam dersen şunu tavsie ederim

http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1527

Yukarıda player frame , target farme yi sildim demişsin işte size up gizmo onun yerinde rahat gecer.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim iste3digim yaratıkların hplerini hem yüzde degerleri hemde sayısal degerleri ile görebilmek.

yüzde degerlerinin önemi, malum bazı yaratıkların hpleri belirli bir yuzdeye inince bşiler yapmak gerekiyor (savasmayı kesmek düz duvara tırmanmak vs gibi)

sayısal olarak görmek ise öneml, cunku ileri seviyede yaratıkların yuzde olarak hplerini görmek mantıksız, petimle birlikte dolanıyorum, gercekten healinge ihityacı var mı yoksa savastan kurtarırmı bunu kesin olarak bilebilmem içşin hem petimin hemde yaratıgın sayısal olarak hp degerlerini görebilsem cok kullanışlı olur.

yaratıkların hplerini hem yuzde hemde sayısal deger olarak gorebilecegim bir addon var mı? ne yaptı isem (sizin yukarıda dediklerinizde dahil elbnette) statusbars bende calısmıyor ;)

ilgilenenlere tşkler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
innkeeper, 08 Ekim 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
ya benim iste3digim yaratıkların hplerini hem yüzde degerleri hemde sayısal degerleri ile görebilmek.

yüzde degerlerinin önemi, malum bazı yaratıkların hpleri belirli bir yuzdeye inince bşiler yapmak gerekiyor (savasmayı kesmek düz duvara tırmanmak vs gibi)

sayısal olarak görmek ise öneml, cunku ileri seviyede yaratıkların yuzde olarak hplerini görmek mantıksız, petimle birlikte dolanıyorum, gercekten healinge ihityacı var mı yoksa savastan kurtarırmı bunu kesin olarak bilebilmem içşin hem petimin hemde yaratıgın sayısal olarak hp degerlerini görebilsem cok kullanışlı olur.

yaratıkların hplerini hem yuzde hemde sayısal deger olarak gorebilecegim bir addon var mı? ne yaptı isem (sizin yukarıda dediklerinizde dahil elbnette) statusbars bende calısmıyor ;)

ilgilenenlere tşkler.

Mobinfo2 adonunu yuklemen lazim onun icin. Moblarin healthini rakam ile ancak o addonla gorebilirsin.[signature][hline]Dodo teh Warrior of Praemium Callidus (Magtheridon)

Albert Einstein, bilinmeyen bir tarihte demiş ki:
Technological progress is like an axe in the hands of a pathological criminal.

a.k.a Dancic
Sosyal ağlarda paylaş

oda 1.7 de sorun cıkarıodu sanırsam[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)

[Bu mesaj cenx tarafından 08 Ekim 2005 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işte o yukarıda verdigim addon zaten 100 de olarak gösteriyor , Mobhealth2 (mobhealth2 ama , mobhealth degil ) addonu ile kullanırsan hem 100 de hem de Hitpoint olarak gorursun.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...