Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shard kekuri ring..

deftonez

Öne çıkan mesajlar

beyler ya bugun adama trade den mirage+7 + 300m para verdım o bana +6shard verdıde..
ya benım kuşkum şu..acaba trade hack varmıydı onda?ama bilg.hiç donmadı etmedi..bışı olabilirmi acaba?
-ve 2.soruda su dupe shard +6 kullanıyorsam ban yermıyım ? ama shard ı parayla aldım..[signature][hline]Nation : Karus
Server : Cypher
Level : 58
Chare : Assasin
Clan : TwinLight
Name : n0th1ng
Sosyal ağlarda paylaş

said:
qeqlic, 05 Ekim 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
nerde oturuyon sen bana +6 shard lazım ben kontrol edeyim seri nosunu dupemi değilmi die:)

lam 2 post ard arda atma
kurallara uy
adil yarışalım :D[signature][hline]Balonu patlatmadan 1000 post madalyasını alacam
az kaldı ":D"
Sosyal ağlarda paylaş

bence normal trade gibi gorunuyor
shard +6 dupe bile olsa banlıcaklarını sanmıyorum
oncelik shard+8 lerde
bence korkmana gerek yok
eger cok riskli ise bana PM at sana shard+6 yapınca satarım[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sat onu başkasından alırken SS al ve eğer shardların silinirse bundan aldım onu inceleyin fln de :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 76xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe itemden kolay kolay ban yemezsin. En kötü ihtimal ile itemin dupe wipe sırasında silinir. Ama aynı dupeden elinde iki tane birden varsa o zaman ban yiyebilirsin. Yani aynı dupeden kastım aynı dupe olmuş olan bir shard+6 nın ikisinin de senin elinde olması gibi....[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...