Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en baba anime karakterler

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

hernerden olursa olsun farketmez şimdiye kadar çizilmiş sizce en abi en baba karakterinizi anlatın burada.......

bence Sephiroth.....
hele Kingdom Hearts taki hali bi başka olmuş.....
Kullandığı kılıcı (masemune) tarzı fln tam böyle Daatırım Huleyn yaklaşmayın olaylarında........FF7 nin kötü adamı dır kendisi....çok severim çok!![hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

hernerden olursa farketmez demişsin de ben anime olarak alıyorum..

sailor mercury / ami, neredeyse benim kıza dönüşmüş halim gibi, çok benziyoruz. hani bir geyik vardır "kendimden bişiler buldum diye" hah işte tam onu diyebileceğim bi karakter.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

ben niye öyle giyineyim öyle bir merakım yok :)[hline]Sam, 28 May 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
sailor mercury / ami, neredeyse benim kıza dönüşmüş halim gibi, çok benziyoruz. hani bir geyik vardır "kendimden bişiler buldum diye" hah işte tam onu diyebileceğim bi karakter..
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Gatts->berserk aşmış, kıran, kesen, ezen, conanla aynı kefeye koyabileceğim bi karakter. o derece ;)

ama bisürü var. bi de farklı kategoriler de var...

En Cool->ff7 Sephiroth. bi de Squall vardır ff8den ama cool görünmeye çalışıp antipatik olabilen ilginç bi karakterdir. rinoa bundan ne buldu bilmiyom walla :-p Evangeliondan Gendo Ikari de ayrı bi cooldur. ama soğuk bi adamdır...

en kıl->berserkten Grifith. bu kadar .bne bi karakter daha yok ;)

en rüküş->Alucard- Hellsingden. Kırmızı ama nası bi kırmızı o öyle yaw? herif üstüne bişey giymeyince karizmasına +8 falan geliyo işte siz düşünün gerisini...

en komik->Vash The Stampede-Trigun. Kopartır adamı... Songoku da fena diil...

En ezik->Shinji Ikari. Evangelion, Gendonun oğlu. Her seferinde başka bi ezikliğini görüp ekran karşısında kendi kendimizi yediğimiz karakter. ya da karaktersiz şahıs...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonutopia, 28 May 2003 00:32 tarihinde demiş ki:
*neredeyse benim kıza dönüşmüş halim gibi, çok benziyoruz*
:D vay sam....bole fantazılerımızde var ha? Neyse ben kendı fıkrımı soyleyeyım Jubei Yagyu ....[hline]A little less conversation a little more action please

hay arada farketmediğim tek mesaja bak sen..

fantezilerimde ütopik ejderhalar üzerinde minigun kalite kontrol testi yapıyorum, bir ara hatırlat da sana anlatayım.. :-p[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmmm,
en karizma karakter:
1. Hitokiri Battousai (Rurouni Kenshin)
2. Shadow (FF6)
3. Motoko Kusanagi (Ghost in the Shell - Stand Alone Complex)

en bir hoş dişi:
1. Motoko Kusanagi (Ghost in the Shell - Stand Alone Complex)
2. Ayukawa Madoka (Kimagure Orange Road)
3. Tendo Akane (Ranma)

ben mechya mecha demem bunlar gibi olmazsa:
1. VF-19 (Macross Plus)
2. YF-21 (Macross Plus)
3. VF-0D (Macross Zero)
Sosyal ağlarda paylaş

Samurai Shodown daki en iyi adam bence Tachibana Ukyo ya
Veremli deve :D seviom onu
Jubei diyen arkadaşada lafım Samanoske daha iyidir......[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 28 May 2003 09:54 tarihinde demiş ki:
izledikledimden animeler arasında en karizması Cobraydı herif manyak karizma sonra dragon baaldaki mavi ve gümüş genarel çok iyidi pek izlemişliğim olmasada vampir huter d bayağı karizma gözüküyor
[Bu mesaj TheSilver tarafından 28 May 2003 09:55 tarihinde değiştirilmiştir]

General Blue ve General Silver dragon balldaki ezik tiplerdendir, ayrıca blue'yu yumuşak bi tip olduğu için ayrıca sevmem, Goku ellerine sağlık denir :) DB serilerinin hepsindeki en karizmatik karakter bence SSJ 4 GOGETA eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Bence FF8 den Squall benim kendimeden bir parça buldugum karakter.Cogu ozelligiyle bana benziyor tek fark Squall hic geyik degildir ben ise bazen fazla geyik kacıyorum :) onun dısında yasamım bıle benzıyo.Adamla aynı kaderı paylasıyoruz Yanlızlıgı. Ama Squall sonunda Rinoa yı buluyor ve onu kazanıyor bende bir kızı buluyorum ama butun emeklerıme ragmen kazanamıyorum fark o :) Hatta soylıyım okul hayatımda aynı Seifer gibi bir dusmanım vardı uyuz bır cocuk.Cok ıyı arkadastık eskıden sonra bana adılık yaptı ve o gunden sonra hep rakıp olduk :)
dişi karakter olaraksa Tenshi na Konamaiki den Megumi Amatsuka. Gordugum en guzel anime kızıve aynı benim aşık oldugum kıza benziyor :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Suiko Dragon
UDIC (Ultima Dragons Internet Chapter)
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır

[Bu mesaj Viktor tarafından 28 May 2003 22:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...