Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Loren Emmi ve 2 tane SG klan mensubunun terbiyesizliği

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Demin girdim servera 3 kişi maç yapıyoruz dediler dm serverında, çık dediler çıkmadım. Üçü birden bana daldı işte baya zevkli 3vs1 yapıyorduk sonra sinirlenmeye başlamış Raineyes Emmi adlı hayvan. Ardından küfür etti. Unofficial da olsa eğer Paticik serverı olarak görüyorsanız bu serverı, şahsi fikrim bu tür yaratıkların temizlenmesidir.

[spo1=küfür][/spo][signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

Sosyal ağlarda paylaş

Bir de gelmiş velet git diyor ya durduk yere sinir oldum. Senin yaşın kadar online oyun oynadım edebimle ben, ayda yılda bir kere oynadığım ama oynarken zevk aldığım Soldat'ı da gittim register ettim, Polonya'lı yapımcısına ufak da olsa katkım olsun diye. Üçünüzden hanginizinki kendi adınıza registerlı ha?! 3 kişi (nasıl oluyorsa?!) maç yapıyorsanız gidip şifreli ya da hep boş olan bir serverda yaparsınız veya kendi serverınızı açarsınız. Ama adam gibi oyun oynamasını öğrenin ondan önce.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 20 Eylül 2005 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ctf de 3v3 veya daha fazla sayıda adamla maç yapma dışındaki olaylarda özellikle de dm de 2 3 kişinin maç yapmak için insanlardan çıkmalarının istenmesine uyuz oluyorum. Zaten uyuz olmayan Polyannanın ta kendisidir.

Her ne olursa olsun "maç yapıyoruz çıkabilir misin?" dendiğinde "tamam iyi oyunlar" diyip çıkıyorum genelde ama çıkmak istemeyenlere böyle tepki verilmeside akıl alır gibi değil, zaten küfür eden insanımsılarla muhattap bile olmamak gerekli.

Zaten Soldat da "vote kick" kadar istismar edilen bir olay yok. Hep kendi insanımıza laf söylüyoruz ama bugüne kadar yabancı serverlerda oynadığım gecelerde iyi oynadığım için kicklenmediğim bir gece dahi hatırlamam ki kicklenmediğim zamanlarda da yediğim küfürün haddi hesabı yok. Bunun gibi insanlardan kurtuluş yok, her zaman çoğunlukta olmaya devam edecekler o yüzden insan bazen çoğunluğun dediğinin olduğu günümüz yönetim şekilleri ne kadar uygun diye sorgulamadan edemiyor :).[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

bölelerini banlamak lazımda küfür eden sg* deil sg* raineyes hatta söleme demişim orda küfür edicem dediinde nese, tjutg arkadaşım orda 2-3 kişi yoktu çıkmasını rica ettiimiz ben spectim LOREN ve raineyes maç yapıordu, doğal olarak çıkarmısın dedik ve sende biriyle maça başlamış olsan ve başka biri gelse sende aynısını derdin eminim. sooradan 3v1 olayı bize özgü valla istediimiz adama dalarız kimseyede hesap vermeye gerek yoq[signature][hline]|SG*|Saint
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım burda konu olan şey 3vs1 yapmamız veya benim o an oyundan çıkmamam değil (ha belki hataydı bu ama public bir sunucu, rica edersiniz, kabul edilir ya da edilmez). Konu olan küfür. Bu olaydan sonra zaten vesmor ile konuştum ve yetki aldım serverda, arkadaşına bile küfür edeni banlıyorum/banlarım.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncular arasından server a admin atanması güzel bir uygulama, nebulada da aynı şeyi yapmaya çalışıyoruz ama bazıları köstek oluyor neyseki burda susuyorlarda polemik çıkmıyor ortaya.

Saint ben kimseyi zan altında bırakmadım isim de kullanmadım dikkat edersen, ama görüşlerimi dile getirdim, bu camiada ki en yakın arkadaşlarımda olsa küfür ettiklerinde uyarıyorum server da. Kendime yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmam.

Bu arada ben bir server da clan maçı haricinde böyle 1v1 2v2 gibi bir oluşum içine girdiğimde birileri girerse kesinlikle çıkar mısın demiyorum, istersen gel diyorum, nedeni yine aynı bana yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmam.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Slm beyler ben raineyes su kufur eden kisi Bu konuyu acarken LOREN EMMİ ve sg yi kattiniz ama anlamadigim sey burada en cok yuklenilen kisi bize oldu surada LORENLE İLGİLİ BİR SEY DUYAMADİM madem LORENİ katmicaksaniz nie konuyu acarken LOREN EMMİ diye actiniz bunu anlatirmisiniz ??

kara listeymisss/pehhhhh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...