Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:
native expansion oynayıp da kral olup da lordları toplamayı deneyen oldu mu hiç?
şey hani, bi lorda gidip "diğer lortlara haber sar buraya kamp kurucaz, savaşa gidicez" vs diyoruz
dark knight işgali için lazım oldu bu, hadi çağır milleti dedim, 5-6 gün geçti haber yok kimselerden

o dark knight işgalini kamp menüsünden kapattım ben, moğol istilasına gerek yok tam işleri yoluna koymaya kasarken:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben şeye çok uyuz oluyorum, lordlara follow me diyip şehir kuşatmasına gittiğimde siege tower kurmak için 36 saat bekliyor ya, o 36 saati lordlar yanımdayken geçiremiyorum bi türlü. bi tanesi düşman görüyor peşine takılıyor bi tanesi takip etmekten vazgeçiyor 500 kişi gittiğim şehri 150 kişiyle kuşatıyorum acayip sinir bozucu bi durum.
Sosyal ağlarda paylaş

evet onu gereksiz buluyorum çok, bir tek o kapalı. manuel olmadan bile yeterince zor zaten.

kermit sütçü beygiri filan mı kullanıyorsun? (:P) atını öldürtmeyeceksin, diyelim ki öldürttün, serbest ata yetişeceksin, diyelim ki yetişemedin, sizinkilerin yanına kadar koşacaksın, diyelim ki koşamadın, SİLECEKSİN O CHARI!

hile kullananlar, god mode oynayanlar, hepsini teeek tek görüyoruz burada.

SİLİN CHARINIZI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Volfied said:
hm oyunun default settinginde oynadim. ama sanirsam zorluk derecesi %35 falandi.

kolay bisi olsa gerek zaten, olay yetenek degil, oturup yuzlerce insani oldurmek ve kilicinin kanlanmasini izlemek

%35 zorlukta mount and blade en yavaşta yılan oynamak gibi bişey abi.
Sosyal ağlarda paylaş

bende herşey manuel, zor oluyor ama daha zevkli. bethesteda mıdır nedir fallout 3 çıkaracaklarına elder scrolls u mount and blade gibi yapsalardı (grafikleri biraz optimize ederek toplu savaşlar için) süper olacakmış. knights of the nine ile kendi chapterımızı kurup adam alabiliyorduk gerçi oblivionda, biraz daha geliştirebilirlermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...