Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman King

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

konu nedir bir açıklama alabilirmiyim (evet yeni izlenecek seri arayışı içindeyim)[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Shamanlar bu dunya ile obur taraf arasinda bi kopru gorevi goren, olu ruhlari gorebilen, onlarin guclerinden faydalanabilen, doga asigi insanlar.
Shaman King turnuvasi oluyo her 500 yilda bir mi ney. hikaye iste simdi sira gelen Shaman King turnuvasinda. Yoh Asakura kahramanimiz bir samurai ruh ile tanisiyor, gucunden cok etkileniyor, fakat ruh'un tamamlanmamis bi isi var, onu beklior, ve Yoh ile birlik olmayi reddediyor. bu sirada Yoh'la ugrasanlar, dovmeye kalkanlar neyin var. ama Yoh son derece cool bi karakter, hic biseyi takmiyo, sessiz, sakin bi cocuk. sonra samurai ruh'a yardimci oluyo, donen olaylar ruh'u Yoh'a bagliyor ve arkadas oluyolar, ruh cennete gitmek yerine Yoh ile kaliyo. bundan sonra hikayenin geri kalan karakterleri yavas yavas piyasaya cikmaya basliyolar. mesela 3. bolumde Anime dunyasinin gelmis gecmis en tatli, en sevimli, en harika, en mukemmel karakteri Tao Ren cikiyor karsimiza :D anti-hero, ama good guy vs vs...
efendim, bunlar soora bi takim kurup Amerika'nin yolunu tutuyolar, Shaman King turnuvasinin yapildii yere. yalniz tipler olaganustu. yolda baslarina gelen olaylar, tanistiklari komik tipler, guclerini nasil arttirdiklari falan gosteriliyo. simdiye kadar sonunu begendigim cok nadir animelerden bir tanesi. hatta simdi izleyesim geldi

toplam 64 bolum. + bi x-mas special var. sanirim bi special daha var ama onu hic biyerde bulamadim. sadece duydum.[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
It's whitely vanishing, the silhouette of that day.
Sosyal ağlarda paylaş

boxtorrents'ten alsaniza. olmasa da olurdu diyebiliceemiz 2-3 bolum vardi gercekten de. ama bence konu guzel isleniyo.
ayrica Ren icin izlenir o seri![signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
15. bölüm yarın artık hafta içi veriyorlar hep aklıma geç geliyor son 15dk sını izliyorum 7de mi ne bitiyor heralde 6.30da başlıyordur acaip sardı ilk bölümleri izleyemedim

boxtorrentsde var 13gb eğer tvde kalırsa çekip ordan izlemeyi planlıyorum

tvde devam etmesi için jetixin kafasına kafasına mail atsak yararı olur mu?

hem belki ilerde böyle güsel anime serilerine devam ederler
Sosyal ağlarda paylaş

amma velakin, onlarin hicbirinde Tao Ren yok!!! :D ki kendisi harika bi karakter olmakla beraber en sevdiim anime karakteridir. o yuzden Shaman King'in ozel bi yeri olucak bende hep. :)[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Sosyal ağlarda paylaş

bi yanlış anlamayı düzeltelim
FMA'da kimse ben en üst alchemist olacam felan demiyo, elric kardeşlerin seri boyunca amaçları belli, spoiler yazdırmayın şimdi
review okuyup seyrettiğim her seriye önyargı ile yaklaşırım ki bence doğal olanı bu, neyse tv'de yayınlanıyomuş işte. bakın bence yanlışsam sonra düzeltirsiniz[signature][hline]Türkiye'nin en büyük arşivi değil belki ama..
Anime listem
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...