Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Island [Ada]

Laorx

Öne çıkan mesajlar

kadının dudaklar harbı ıyı.Tam opulesı ya ne cok buyuk ne duz.[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=filmdeki en büyük saçmalık]hani zenci adam böle iki adamı yakalıyo bi yerde. (biri klon diğeri insan) işte adamlardan biri diyo. "hayır o klon" diğeri de diyo "işte o klon" falan gibisinden.

zenci adamın klonu bulması çok kolay olay bilekteki bilezik falanda değil. git adamlardan birine aldığı maaşı sor zaten biri maaş falan almıyo olay biter, yada zaten bileklerine biyolojik bi dövme gibi bişiy yapıyolar, kabartma tarzı bişiy. git ona bak.
burası filmin kopma noktasıydı ve inanılmaz saçmaydı.[/spo][signature][hline]sen bu yazıyı okurken senin hayatından 5 saniye çaldım. 6 oldu,7,8,9...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 07 Eylül 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
reyou oraya gelene kadar ohohoy yani..

kopma noktasi diye cok alakasiz bir yer secmissin bence =)

nası yani ya?

[spo1=tabikide kopma noktası...]o zaman orada öteki türlü klon olan ölecek, bölelikle klonlar eski hayatlarına devam edeceklerdi. isterse adam onları 5 saat tutsak eder yine gerçek olanı bulurdu yanee. saniyelik bi karar değil sonuçta.[/spo][signature][hline]sen bu yazıyı okurken senin hayatından 5 saniye çaldım. 6 oldu,7,8,9...
Sosyal ağlarda paylaş

Film boyunca Ewan'da episode III'ten kalma "Force Sensitive" olayı vardı, "Something's wrong here" falan. Utanmasa "I have a bad feeling about this" diyecek. Başka bir deyişle bunlar hollywood klişeleri olmuş.[signature][hline]It is such a quiet thing to 'fall'. But far more terrible is to admit it.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yahu neresinden başlasam filmin çok kolpa sahneler vardı sevmedim onun dışında sabah uykuluyken zaman geçirmeme yardımcı oldu =p

eğer sinemada izleyecekseniz gitmeyin boşuna çok hızlı aksiyon başladı çoğu olay bitti ee bu adamlar son 30 dakkaya ne koydu yahu dedim adamlar uzatmaya yer aramış etmiş klasik koş yoksa yakalanırsın tarzı bi film
Sosyal ağlarda paylaş

• 15 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...