Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amber Yıllıkları Serisi..

Maxen

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlarım aradım forumları sadece bir konu var ve ona da alakasız şeyler karışmış...

Amber Yıllıklarının kitabının kapağı öyle çok albenili değildi.. rafta görünce fantastik kurgu bir kitaba benzemiyordu.. hatta hatta okuduğum ilk 120 sayfasında falan bile 'acaba ben normal bi kitap mı aldım' diye düşündüm sürekli... Ama arkadaşlarım inanın bana böyle büyük bi kurgu böyle bir fantastik kurgu türü kitap okumadım... serinin diğer kitaplarını yalayıp yutarcasına okudum resmen...

Ve merak ediyorum benim gibi tüm bu albeniden yoksun kitabı şans eseri de olsa başka şeylerle de olsa okuyan ve yorum yapabilecek insanlar varmı

Not:Lütfen Spoiler tuşunu kullanalım bol bol[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

Kitap çok orjinal olmasına rağmen daha sonradan çıkan kitapların inceliği ve dolayısıyla çok sayıda olması, ticari kaygılarının başta geldiğini gösterdi. Yani serinin üç, dört kitabı birleştirilebilirdi çok rahat, konuda buna el veriyor, işleyişte, ama onlar yarım günden bile kısa zamanda bitirilebilecek kitaplar çıkartmayı uygun buldular.[signature][hline]The one side moon is always dark.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 16 Eylül 2005 09:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yoo biraz yanlışın var bence.. çünkü bu Amber Yıllıkları serisi yabancı ülkelerde zaten kalın kalın 3 cilt olarak satılıyor... o sadece Türkiye'deki distribütörün mali kaygısı.. yazara mal etme lütfen[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

roger zelazny derim ve eklerim usta yazar. bu adamın amber dışındaki kitaplarını okumamak çok şey kaybettirir eğer gerçek bir okuyucusanız. özellikle bu ölümsüz ve ışık tanrısı adlı kitaplarını şiddetle tavsiye ederim.[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies
Hell of a Misanthrope
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...