Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+9 Staf veeee.........

tolga8889

Öne çıkan mesajlar

Arkdaşlar ben item upcrade edecektim....İtemleri upcarde ettim ve yaktım...Sonra ares 1 den cıkıp ares 2 geldiğimde itemlerin bende olduğunu gördüm..Bölye olunca da +8 stafıma +9 yapma gereği hisssettim..İtemi yakıyordum...tekrar çıkıp girince item geri geliyordu..Ve sonunda +9 yaptım... oyunu en az 10 kere saveledim...Sonra Server değiştirmek istedim...ares 3 geçtiğimde item kayboldu.....önerilerniz ve yardımlarını bekliyorum...
GM nasıl ulaşabilirim....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tolga8889, 19 Eylül 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
Arkdaşlar ben item upcrade edecektim....İtemleri upcarde ettim ve yaktım...Sonra ares 1 den cıkıp ares 2 geldiğimde itemlerin bende olduğunu gördüm..Bölye olunca da +8 stafıma +9 yapma gereği hisssettim..İtemi yakıyordum...tekrar çıkıp girince item geri geliyordu..Ve sonunda +9 yaptım... oyunu en az 10 kere saveledim...Sonra Server değiştirmek istedim...ares 3 geçtiğimde item kayboldu.....önerilerniz ve yardımlarını bekliyorum...
GM nasıl ulaşabilirim....

Hehehhe ve hatta muhahhahhhaaa. Itemler geri gelince GM aramadın kayboluncamı arıyorsun ?

Senin yaptığına kısaca dupe diyoruz, bırak sana yardım etmeyi, keyifden kahkalar atıyoruz.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ıd şifre felan giriyorum herşey normal aresi seçiyorum orayada giriyor karakter yürümeye başlıyor sonra baglanırken bir yerde takılıyor ve sonra pc kitleniyor anlamadım neden böyle oluyor.Ama başka karakterle giriyorum hemen giriyor bunun nedenini bilen varmı beyler bi yardım edin plss ((((((((( . birileri bişey söylesin lütfen çok kötü bi durum:(((((((
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LamicimiYok, 19 Eylül 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
+9 a basıldıktan sonra sat gitsin sonra kaybolursa kaybolsun ben aldığım paraya bakarım hesabı?
Eminim bunu çok kişi yapıcak yada yapıodur. +9 a değilde +7 e basıp satıodur falan filan

Ayşe Fatma Semiha, Haydi bug yapmaya

Olay itemın kaybolması değil herşeyin başa dönmesi yani parada gider !!
Sosyal ağlarda paylaş

zannetmiyorum belki alış verişten sonra itemde kaybolmayabilir senin dediğinde olabilir
önümüzde 3 seçenek var
1. ikiside gider olan çocuğun parasına ve sizin iteme olur
2. item gider para kalır
3. itemde kalır parada
(çocuğun anlattığı sadece kendi içindi)
denemek lazım
Not : Ben oyunu bıraktım biri dener(belkide denemiştir)[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

bug yapanlar
ama burda kimse bu yöntemleri açıklamaz. eğer bilseydim açıklardım çünkü oyunu bıraktığım için millet yaparken 60 olupta +3 wizard staff la gezen kişiler biliyorum
Haksız Rekabete Hayır Diyorum ve Bug lara hayır dediğim için bıraktım zaten oyunu[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

en basitinden bugün forumda gördüğüm.mesela bi magesin;
ares 1 den girip res kill yapıyosun.mesela flamesen ice oluyosun.
sonra çıkıp a2 ye giriyosun ordada bi reskişll lr oluyosun.sonra çık a3 bidaha reskill.flame.
sonrada süper nova...static nova.ve...frost nova
bu cıngıllı yöntemi en basitinden komut girerek yapıyosun.az önce kafede biri gösterdi mage kendine swift atıyodu :P
bende çok merak ettim. mesela biride 20 lvl priest yapmış.
adam 1500 buff ta basıyo.malicevs..vs..vs atıyo adam bütün skilleri açmış..ben hiç denemedim.bunlar bana uzak gm lere yakın olsun.zaten wow a başlıyorum.artık iğrenç bi oyun oldu bu.özleyeceğim tek şey arkadaşlarım sohbetler ve oyunun içindeki geyiqler.wow yolları taştan[signature][hline]-aga klana alsana
-sen kimsin ?
-türküm alsana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...