Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

411 nereli bilen varmııı???

tornardo

Öne çıkan mesajlar

tartışmaya baktımda biraz katılmamak mümkün degil. bekonun macro yaptıgına açıkçası tanık olmadım. illegal item kullanıyor orası ayrı mesele. strokesa gelince. tecrübeli bir oyuncu kimliginin altında bir dümenler yattıgı kesin. zamanında macro kullanıyordu göze batmadan önce şuan için macro kullanmıyor fakat uzaktan vurabiliyor skillleri. nasıl yapıyor bilmiyorum ama özellikle dikkat etmiştim sırf olayını çözebilmek için uzunca bir süre kovalamaca oynamıştık. strokesun son zamanlardaki combosu normalin üzerinde bir sahip degil fakat vurdugu mesafeye dikkat edin derim.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

kunt benim arkadaşım.
nasıl oynadığını görseniz nasıl böyle damageler verildiğini anlarsınız.
mouse bırakıyor bir anda ve yaptığı damagelere combo gibi oluyor.
411 iyi oynuyor artık kasmasak nasıl olur.
artı diezde oynamayan diezin güzelliğini bilemez.
dupemus veya duperes deki itemlarla monitörü olmayan adam bile bu oyunu oynar.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

diez_j koreli , aynı clandaydık konuştuğu dilden bunu anlamak mümkün .
adam charı başkasına vermedi , hacklendi . ayasofya clanında işi ne sence ? geri geldiğinde köpek olan kişi onu hackleyen cibiliyetsizdir. şu anda beramusta oynuyo.
beko ise benim gerçek hayattan arkadaşım , program falan kullanmaz item ları iyidir , combo yu da gayet iyi kaptı bu yüzden acı çektiriyo size.
Sosyal ağlarda paylaş

Zengının malı zugurdun cenesını yorar mısalı baya uzamıs konu.. Adamlar Oynuyo Alıyo Npsını Sızde Konusuyorsunuz Acaba Nasıl Yapıyo Dıye..(Dıezın Ustune Server Tanımam .Adamlar Utanmadı Dupede Beramus3 dupe ıle cıktı heralde :D mılletde +9 ıtemler :) )Tabi Bunlar Benım Dusuncem Zaten Ke Geldı Duzgun Oyunda Bozuldu Kımse Memnun Degıl Benım Konustugum Hala Nıye Eskıye Duzeltmezler Yaw..(O Pıyasayı Ucuranı Bı Yakalarsam.... :D )[signature][hline]Cronis Undead Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_bulldog, 18 Eylül 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
411 in kombosu mu zuha bnde buff var canım olmuş 2350 falan
skil vurmadı r ile direk daldı sonuç 1inci saniyede ben gümm

şaka yapıyorsun imkansız bişeyden bahsediyorsun farkındaysan[signature][hline]baddal al şu madalyayı bitsin bu çile!
Sosyal ağlarda paylaş

411 türk degilmiydi yaw halla halla benmi yanlıs hatırlıyorum yoksa konustugum adamımı karıstırıyorum demek koreli catır catır türkce bilen ve bana egre np min 60 ın üzerine cıkarsa ve ingilizcei dogru düzgün konusmaya calısırsam clana aldırabilecegini söyleyen adam degilmiydi yoka 411 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ?? ?? ? ? ? ? ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
azrailgm, 19 Eylül 2005 15:56 tarihinde demiş ki:
said:
LamicimiYok, 19 Eylül 2005 15:50 tarihinde demiş ki:
açılın 411 benim

Ne boş adamsın sen laf olsun torba dolsun balon gitsin diye sallama mesajlar atıyorsun.
Allah akıl fikir versin

offf balonum gitmedi hala nabıcam ben bu balonla ya offffffffffffff
allah akıl fikir versin bana (hey allahım neden herkez zeka küpüde ben değilim)
kardeş sen bu sözü derken post kasmış olmuomusun? bunu düşünememişsin? yada düşünmek istemedin?[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya

[Bu mesaj LamicimiYok tarafından 19 Eylül 2005 16:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karusion, 19 Eylül 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
411 türk degilmiydi yaw halla halla benmi yanlıs hatırlıyorum yoksa konustugum adamımı karıstırıyorum demek koreli catır catır türkce bilen ve bana egre np min 60 ın üzerine cıkarsa ve ingilizcei dogru düzgün konusmaya calısırsam clana aldırabilecegini söyleyen adam degilmiydi yoka 411 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ?? ?? ? ? ? ? ?

senin dediğin "411411" sanırım. ya da ona benzer bişeydi.[signature][hline]Dretkag / Hunter / LvL 5x / KanKardesligi / Deimos
Shakkil / Elemental Lord / LvL 6x / BiatchKnights / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

yok kardesim yaw adam ankaralı oyuna NYcris den 4 ay sonra basladı hatta bende o aralar basladım ama ben önceden bu oyunu oynamadıgım icin fazla bi sey yapamadım ama adam japko da falan da oynamıstı biliyorum bu arada adam ankaralıdır civcivlik dönemimizi beraber gecirdik :) ondan sonra o koptu gitti 45 lvl ken bile hayvan gibi np si vardı bana göre tabikide ve ayrıca bu adama dikkat cünki adamda program yok yani programa vercek parada yok onda yanlıs anlamayın sakın parası yok dagel programlara vericek parası yok hileyi sevmez ayrıca cok dikkat ederseniz z - r yaptıgını anlaya bilirsiniz sizin ekranınzdaki 1 saniyelik lag de bile adam z r ile 5 skill birden vurabiliyor ben sahsen sonradan sonraya anladım bu adam bu oyunda krall olaak diyorum bu serverlerde en iyi oynayan adamlardan birisi 411 NYcris ise HARBİDEN combo kullanıyo aylık 10 $ yatırdıgını bilmeyen yok itemleri saglam arkasında fuppy midir ne karın agrısıdır onla gezer hep dikkat ederseniz ikisinin np si de cok saglam ama yeni duyuyorum 1_UP ve cetesi türemis adamın elinden tüm ezikleri alıyomuslar NYcris i gören degil 1_UP u gören artık town ceker olmus

411 türk adama 60+ ve saglam np ye sahip birisi gidip sorabilir bu arada kim cıkartıyo ezikleri kesiyo diye anlamıyorum iyi oyuncunun gözünde ezik diye birsey yoktur bana göre iyi oyuncu adam secmez önüne ne gelirse ister ottan olsun ister b... ilgilenenler icin ty
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...