Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lomonosov universitesi

cezad

Öne çıkan mesajlar

beyler aranizda rusya moskova da okuyan varmi bir dost universitesi var birde lomonosov acaba hangisi iyi diye soracaktim...ben lomonosova gitmeyi dusunuyorum sitesinden girip fotoraflarina bakabilirsiniz http://www.msu.ru/tour/

[Bu mesaj cezad tarafından 15 Eylül 2005 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bravecik!!!!!!!!!!!!!!
pardon arkadaslar sizden cok ozur diliyoruum cunku paticige bir yazi yazdim... ya ben gormedim egitim diye bir yer ozur diliyorum yardim istemek sucmus gibi[signature][hline]The Gral

[Bu mesaj cezad tarafından 15 Eylül 2005 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi valla benimde cok hosuma gitti vallahi azim acik kaldi buraya kayit oldum ama bu ayin sonuna kadar baska universiteye kayit degistirebiliriz isterseniz dediler daha iii bir universite varmi moskowada diye msj atayim bir sorayim millete dedim[signature][hline]The Gral
Sosyal ağlarda paylaş

benden sana öneri ukrayna'ya git gideceksen..
hem daha ucuz, hemde sscb'nin eğitim kenti olduğu için eğitim süper orada.. (kızlarda süper ama konumuz dışı)[signature][hline]King Kong gelse de dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Yukardaki linkler bir süre çalışmayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim rusyada okuyan bi akrabamız var. adam öss'yi kazanamamıştı ama fettullah aracılığı ile rusya petersburg devlet üniversitesine girdi. yani şöle sanırım fettullahın bi acentası gibi bişisi var, ismini bilmiyorum yani parasını veriyon o da seni yollauyor yani fettullaha yardım et o da seni rusyaya veya başka bi ülkeye yollasın olayı :) yani nasıl gitcem diosan felan die söledim :)

bizim akraba sonra orda evlendi de restordan da kurdu şehir merkezinde felan, nataşaya'da vuruyor ohhh la öle bişi olsa varya fettullaha ben ruhumu satarım :)[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

ya neyse işte ya :) ohoooo. muhabbet ediyoruz. yani şimdi YOZ bir düşünce yapısına sahip birimi oldum ben :P neden itiraz ettin ki, bizde nasıl yaşlılara felan ayşe teyze deniyorsa yani bu bir kalıp cümleyse nasıl örnek verirken kalıp olarak ahmet hasan osman isimleri kullanılıyorsa ben de rus kadınlara nataşa diorum yani kötü bişi mi dedik :P alla alla ingiliz karılar türk erkeklerine taş gibi osmanlar dese kötü mü yahu :P

neyse konu daalmasın arkadaşlar siz eğitim konusunda konuşmaya devam edin lütfen[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

haydaaa ulan olcak şey deil. KIRO olduk iyi mi :P buna önyargı denir beyler. ben bütün hatunlarına bişi demedim ama güncel bir espri olan bişiyi yaptım. ayrıca lamer olarak suçlanıyorum yani asıl ben kınıyorum sizi. sanki ben burda bir polemik başlattım siz 1000 tane mesaj attınız da ben hala söylemime devam ediyormuşum gibi bir de "parmaklarını yorma" felan lafları söyleniyor lütfen arkadaşlar önyargılardan arınalım. aslında bütün yazımda ufacık bir ayrıntıydı o. sanki ben rus karı kızlarından bahsediyormuşum gibi oluyor yani gidip lafın içinde ayrıntının ayrıntısını çıkarmışsınız, buna resmen önyargı denir, karalama denir. hani anamuhalefet düşünmeden sadece karşı gelmek olsun diye herşeye itiraz eder ya onun gibi oldu bu.

ben bir hatam olduysa o da bu forumu açan arkadaşa dır. özür diliyorum benim yüzümden istemediğim halde konun başka yerlere gitti. ben payıma düştüğü ötürü özür diliyorum ama ben olayı büyütmek istemedim sadece rusyada eğitim konusunda bildiklerimi yazdım ama yazdıklarımın ana düşüncesine deil de ayrıntısına odaklanıldığı için olay da kaymış oldu. özür diliyorum, ve ayrıntıya takılanlara ve ön yargılı davrananlara da kırgınlıklarımı belirtiyorum,[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...