Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler devam ediyor

Evr

Öne çıkan mesajlar

zamanda bişi abi ömrümü yedi meret ama abi pratik yolu var git adamlara ver parayi charını kassınlar ver parayı adena satsınlar hatta ver parayı hiç oynama aklına gelince gir oyuna millete hava at oyun zevklerinin içine et tetristen gelen oyun kültürünüze nasıl bi saygı duyuyorum bi bilseniz savcılıktan koruma istersiniz[signature][hline]civanda gelmiş ruhuma, sabitleri köpelsinki hakim bey foraları görmedim.evlada göz kulak ol çaynacım.
Sosyal ağlarda paylaş

bartz takımı donun geri bak ulen herkes birakti ben bıraktım charı takılalım die prophet i sattim AW ye dondum hepiniz kactını ne adamlarsınız be 46 olduk sura canımız sıkıldı[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

wow çıktı l2 bozuldu babacan be :) sen AW yaptın ama başka kimse kalmadı ne healer var ne bişi olanda 100xp fazla veren party olsa sana selam bile vermez adena alan ebaycılarla oynayan oyundan anlayışı ver parayı adam yücelsin olan insanlarla oynadık artık bünye kaldırmıyo :)[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
enyalios lvl 32 DE wizard
burakbey lvl 25 knight
herkeze süpriz lvl 12 DE Fighter yakında sinemalarda
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

C2 çok ii bence . sandece benim (bizim ) birkaç konuda canımız sıkıldı . o da tam sls malzemelerini biriktirmiştik c2 le abuk subuk "metal hardener" diye bir malzeme çıktı hayatımızı altüst etti . neyse ki ucundan hafif sıyırdık ve toparlandık 1 hafta içinde . valla c2 le gelen kumar olaylarına hiç girmedim ama benim çok hoşuma giden en güzel yeniliklerden biri de shaman ların gerçekten shaman olması . büyücü moblarla manyak bir pvn yapabiliyorsun süper oluyor. Bu arada Cruma bitmiş abi sakın girmeyi düşünme . Torfeler haricinde ki bütün moblar aggro sayılır ve hepsi de birgüzel büyü çakıyorlar . WoW iyi hoş da eğer abi birkaç arkadaşsanız ve grup - party - clan bazında l2 oynuyorsanız bence wow a 1000 basar. (şahsi fikrim )[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

Ya walla güzeldi kastıımız günler :P.Ama artık geride kaldı.Bu arada burakbeyciim sizin 3 kişilik klan kim kimdi cicim?Benim bu oluşumdan hiç haberim yok :(.Nese herkes kalsın saalıcakla.Ben patide UO oynuyom WoW çıkana kadar :D.Beklerim herkesi.Server biras GG ama nabalım.Çok fazla login problemi war pati UO da bide Yardımlaşma 0 ona göre :P[signature][hline]Hayat zor!
Sizcede Öyle deil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

sizle tanışmadan önce aliiben ve fehmi ile bi clan yaptık fehmi denizliye gidince 2 kişi kaldık uzun zaman 2 kişilik kalnımızda takıldık sonrada ftuff felan öyle devam ettik ama ortaklığı hiç bozmadık :)[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
enyalios lvl 32 DE wizard
burakbey lvl 25 knight
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

babacan nası tanımam :) çok kişiyle tanıştık real hayatta ve oyunda ben bazılarının oyun şekline gerçekten antipati duydum ama realde dün ne iseler bugünde o durumdalar herkez kardeşimiz ama oyun oynarken ebaydı çinliydi ne bilim xp peşinde adam ekmeydi bu sebeble oyundan soğudum yoksa herkez senin benim gibi olsa baba bi klan kurmuş şu anda öttürüyo olurduk ortamı :)[signature][hline]alieren lvl 44+ BH
enyalios lvl 33 DE wizard
burakbey lvl 29 knight
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

hindemith deki solymr kim uleyyyynnn cildritmayin beni 5 yillik nick imizi degistiricez simdide allahım kimse cıksın o arkadas[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

yauw benim ya pardon ben valla heros III den aldım hep kullanırdım bende daha paticige uye olmadan oncede

bilsem koymazdım valla... seninki zaten solymr deil mi?

e iste beninmki solmyr
[signature][hline]War, war never changes!!!

[Bu mesaj Chorap tarafından 12 Ocak 2005 01:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bartzdaki solymr i sattım be kardes ama forumlarda filan hep nick budur benim ultimadada oyleydi burdada......
konuyu dagıtmıyalım bartzda devam edenler elleri goriyim...........[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzzell arkadaslar bartzda oynayanlar benim nick yine degisti :P su an burningred la oynuorum eger takılmak isterseniz buyrun takılalım beraber (tabi 52+ arkadaslar daha ii olur ) benim lvl 55+ ama tam soleyemem 60 da olabilir 70 de :P[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...