Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock Market Programı Yayından Kaldırılmış!!!

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

said:
Penthesilea, 12 Eylül 2005 17:59 tarihinde demiş ki:
Isalah Immortal ayinlerinde kullanir bu adamlari

+1
Gorgoroth kovalasın hepsini[signature][hline]My frustration, my conversation, why are we even here?
The abuse that we use I do not longer care
The cold worms and me, we are all right, we are free
The dead light inside, fuel to new seed, new world I hide.

In Flames We Trust.

Sosyal ağlarda paylaş

Neden şaşırıosunuzki bu habere..Her sey beklenir bu beyinleri örümceklerle kapLı yaratıkLardan.ÖrümcekLere biLe hakaret ediorum beLkide bu insan kimLiğiyLe doLaşan ve kariyer yapıp beLLi bi yerLere geLen yaratıkLara..GencLiğide kendi o kus kadar beyinLeriyLe susturacagını zannedioLar,Rock & Metal müziği dinLemeye devam edicek bu genclik ve durmadanda cogaLıcak.Evet Rock Market cok büyük bi kayıp ama en azından bizLere verdiği onca emeğin boşuna oLmadıgını göstereLim..Mouse u kırabiLirim sinirden ya bukadar düşünce yoksunu hayvanLar nası oLabiliyor nası ama nası bütün müzikleri türkü veya türk sanat müziğinden ibaretmi aznnediolar.Küçümsemek falam değil amacım ama bu gencLik istediği yabancı oLsun yerLi olsun tepki aLmadan dinLeyemicekmi...Off OnLarı bence Ne immortal nede gorgoroth kovaLasın bence onLarı TürbeLerdeki uLu ruhLar kovaLasın...Bu kadar..[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

Maili gönderdim. Cevap geldi:

said:
Sayin IZLEYICIMIZ,

"Rock Market" isimli programimiz ayni tarzda baska programlara yer verebilmek sebebiyle kaldirilmis olup yeni yayin dönemimizde ayni formatta müzik programlari yer alacaktir.

Talebinizin degerlendirilmeye alinmasi için mesajiniz ilgili birimimize iletilmistir.

Bundan sonra yollayacaginiz mesajlar (ayni metni iceren toplu basvurular ve grup mesajlari) sistemimizi yavaslattigindan degerlendirilmeye alinmayacaktir. Konuyu hazirladiginiz protesto organizasyonuna katilan diger grup arkadaslariniza da iletebilirsiniz.

Saygilarimizla,

Yorum sizin.[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanımızda güzel şeylere destek değil köstek olmak gibi bi huy var nedense. Kardeşim yeni program yapacağına programın formatını değiştirebilirsin yani sonuçta guiness bu boru değil[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

dream TV'de yuxexes ve rock me var onlarıda kaldırsınalr tam olur[signature][hline]-baba akü yok
-farları açık bırakırsan olmaz tabi
-baba akü komple yok
-wtf ?
mayfer, 05 Eylül 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
böyle yapınca kürtler pkklılar "aa türkiye türklerinmiş. boşver o zaman" dicekler. [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...
Adamin drami ortak dram ya

said:
Neden doktor olmak istediniz?
Aslında doktor olmak istemedim. Bunu aile dışında ilk kez size anlatacağım çünkü soran olmamıştı. Ben normalde doktorluğu yazmadım. Matematik ve fiziği çok severim, hep de onlarda iyiydim öğrencilik yıllarımda. Dolayısıyla birinci tercihim Boğaziçi Elektrik-Elektronik Mühendisliği, ikinci tercihim de ODTÜ’ydü. Hiç tıp yazmadım, sonuçlar açıklandı, Ankara Tıp Fakültesi! ‘Olamaz yazmadım ki!’ dedim. Meğer dayım tıp çok severmiş, gece ben uyurken birinci tercihimi siliyor ve tıp yazıyor. Halbuki çok iyi bir puan almıştım, Boğaziçi’ne rahatlıkla girebilecek bir puan.

Sonra metaaaaaaal diye kafayi yiyor iste, pic related

https://1.bp.blogspot.com/_o3Pu7je179A/TCHuSN3R5OI/AAAAAAAASng/Rcfuc9J-BCg/s1600/ct08b3gvro7hp0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...