Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Beğendiniz Kahramanlar?

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

said:
Grudge, 25 June 2003 22:49 tarihinde demiş ki:
kabul görücek mi bilmiyorum ama...
Mephistopheles

ama D&D mephistophelesi diil. orjinali, Goethe'nin mephistosu...[hline]Pain is weakness leaving your body...

D&D mephistophelesi de iyi gothe nin ki çok daha iyi :D[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THARKAS, 26 June 2003 17:17 tarihinde demiş ki:
sturm daha bır kahraman olmelıydı bence burnunu deılde gozunu cıkarmalıydı ejderın hatta bır gaz otekı ejderın ustune atlayıp surucusunu devırmelı ve o ejderle butun ejderha ordularını yakıp son anda arkadan gelen bır darbe ıle surların ıcıne dusp can vermelıydı.[hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

tharkas kardeş sen galiba o sahnenin çizimini görmedin sanırsam Sturm bir şövalyeye göre ölebilinecek en şanlı şekilde Koca bir ejderhanın karşında DİMDİK durarak binicisinin ejder mızrağı ucunda can verdi.Öyle vandamlık yapması daha saçma olurdu.[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 27 June 2003 13:09 tarihinde demiş ki:
salla arkadaşını git anayurdu oku dlyide severim ama bence bütün dllerden daha güzel.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 27 June 2003 13:09 tarihinde değiştirilmiştir]

biras fr-dl kapışması gibi olacak ama fr ownz :D (benim fikrim yanlış anlamayın)[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laroux, 27 June 2003 14:04 tarihinde demiş ki:
İyi de ben de karşı çıkmadım ki? FRP = Fantazi değildir zaten, myth'lere dayanır fantazi kültürü. O çok klişe zeus, herkul dahi fantazi olarak nitelendirilebilir. Eline kitap alan herkes az-cok fantazi bilgisine sahiptir zaten. FRP oynamak bir gereksinim degildir fantazi okumak icin, ben de bunu savunuyorum zaten / daha dogrusu boyle bir $eye kar$i cikmam.

Herkes okuyabilir dragonlance'i, fantazi temasi var ama..[hline]things have never been so swell, i have never felt so well.
pain, you know you're right.

doğrusu fantazi kitaplarını okumak için frp bilmek gibi bir requirement yok :D[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 27 June 2003 21:30 tarihinde demiş ki:
Kahramanım Eek!. Evet o da bir fantazi kahramanı sayılabilir.
Gerçek bir kahraman. İnsanlara yardım edebilmek için canını düşünmeden olaya elini atar hep..[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth

harikasın bencede Eek the cat süper bi kahraman(ciddiyim)[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 02 July 2003 13:19 tarihinde demiş ki:
raistlin biraz şişirilmiştir elminster şişirilmiş demek yetmezadamın bir buna habire helyum pompalıyor :)
[Bu mesaj TheSilver tarafından 02 July 2003 13:20 tarihinde değiştirilmiştir]

o biri zaten hem Forgotten Realms campaign setting in yapımcısı ve aynı zamanda Elminster karakterinin sahibi Ed Greenwood oluyor zaten :D[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 03 July 2003 13:21 tarihinde demiş ki:
elministerı hiç hoşlanmam enazından raistlinin deri sarı birde gözler kayık ama elminister herifin bir eli yağda öteki balda ve çok sinir bozucu bir tip balyozla kafasını ezilmesini hakeden bi adam

elminster -350 ile -200 arası gibi bi yıllarda doğup mystra için önemli işlerde bulunmuş hatta önce fighter olarak çiftliklerde çalışmıştır.yaklaşık 1000 sene kadar temporal statis yiyerek hapis olmuş ve bunun acısını gayet güzel şekilde çıkatarak mystranın favori chosenı olmuştur.Elminsterın örtülü ödenekten veya gökten gelen asalar gibi naylon makbuzumsu gelirleri yoktur hatta piposunu bile kendi yapmıştır(Elminster's Eversmoking Pipe(420000gp))[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 03 July 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Drizzt sonunda tanrı olmassa şaşarım
Yine de en sevdiğim karakterlerdendir. çünkü ingilizcem yetmediğinden türkçelerini beklemek zorundayım ve 7. kitapta bile sıkmadı beni Salvatore. ne de olsa drizzt her sayfada 20 kişiyi kesiyo en az.
ama biraz da oha demek lazım yani
Drizzt'in kafasına kayalar çöktüğü anda yer yarıldı, ölmedi
Bruenor ejderhanın sırtında yanarak 1 km düştü, dandik kılıç yüzünden ölmedi.
Wulfgar'ın kafasına mağra çöktü, ölmediğinden emindim, netten 2-3 sonraki kitabı indirip baktım, ölmemiş :)
Regis Entreri'yi maymun ediyodu, dağdan aşaa atıyodu o da ölmedi.
Ana karakterlerin God Mode'a girmiş olmalarına rağmen sıkmadı beni :)
Gerçi tüm zarlar 20 gelse de masa başında 100 kere ölmüştü herkes ama neyse :P[hline]Heroes are born, not made.
-Eraqrest, The Orc Hunter

doğrusu o kitaplar yazıldığı sırada 2nd Ed. Drizzt Do'Urden ı geçerliydi ki bu eleman roundda 6(yazıyla "altı") yapar ve scimitarlarıyla ölüm saçan bir tank+powerplay öğesiydi.Dolayısıyla Drizzt denen asalak maymunun(benim düşüncem) ortamı feci şekilde köftelik kıymaya çevirmesinin sebebi bu.[hline]Serve no one but Bane

[Bu mesaj DiaBoLiC tarafından 03 July 2003 22:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi herkesden alıntı falan yaparak yazılar yazıp bazı sıralı diyalogları mahfettim ama içimde kaldı pardon.
Benim favori karakterim ise The Harpers Trilogy de Transmutation zulkiri Maligoru temizleyen Szass Tam dır. :D

çok feci bi eleman
Grudge bilir :D[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBoLiC, 03 July 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
Şimdi herkesden alıntı falan yaparak yazılar yazıp bazı sıralı diyalogları mahfettim ama içimde kaldı pardon.
Benim favori karakterim ise The Harpers Trilogy de Transmutation zulkiri Maligoru temizleyen Szass Tam dır. :D

çok feci bi eleman
Grudge bilir :D[hline]Serve no one but Bane

doğruya doğru.
şu Forgotten Alemlerde demilich olmayı hakeden 2 karakter var.
birisi Larloch, diğeri Szass Tam. (oynatacağı oyunlarda oynayacak olanlara mesaj mı vermektedir yoksa :-p )[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sımdı top 10 yaparsak
1- Sturm Brigthblade derim daima
yaw ozete gerek yok kıtabı okuyamadım o ölünce ve 3. kitaptan hicbir sey anlamadim Sturm un adının yazılı oldugu her kıtabı bulup okudum
2- Vinas Solamnus
karanlık tarafa cekılen bır Paladının uyanısı ve bınlerce yıllık soylu bır sovalyelık kurusu ve hatta tanrıların şampiyonu olması ozetler hayranlıgımı
3-Huma
anlatmama gerek yok sevgısı ıle dunyanın sonu arasında secım yapan soylu sovalye
4-Gandalf the White
yaw adamın sırf karızması yeter en asmıs adam bence Solamnıc dıye bır olay olmasaydı bırıncı sıradaydı :D
5-Squall Leonheart
yok her ne kadar masaustu olmasada cok severım bu adamı aynı ben :)
6-Aribeth de Tylmerande
bu hatunada hastayım sonu cok trajık bır bıcımde gelıyor ve hıkayesının devamını ogrenemıyoruz ama genede severım
7-Flint Tas Fizban uclemesı
bu ucunu bırlıkte yazdım cunkı ucu bırlıkteyken cok eylencelıler ozellıkle Flıntın dalga gecerek mıllete hakaret etmesıne Tas ın cehenneme gırıp Takhısıs e tum savası anlatması ve Paladıne benım kankam olur dıye gezmesıne ve Fızbanın her cumlesıne
8-Avatar (Ultıma SP den)
adam cok karızmatık ve Brıtannıa yı 16 farklı sekılde kurtarıyor en sonunda Brıtannıa kurtulsun dıye kendını feda edıp varlıgını yok edıyor aynı zamanda her oyunda hafızasını ve tum guclerını kaybedıyor :D
9-Dupre (ultıma)
Paladın ve ayyas olan Dupre ne hıkmetse U4 te Trınsıc valısıydı ve sonra ısınden atıldı :D adam cok cesur ve tum ulkenın askerı sorunları yuzyıllar boyunca onun ustune yıkılmıs kendını alevlerın ortasına atıp kılıcıyla serpent ı oldurup kendını de feda etmesı ve bunu sırf arkadasları ıcın yapması cok trajıktı
10-Lord Brıtısh
evet bu adamada hastayım gerek realde gerek oyunda adam karızma ve en cok 16 oyundada Taktıgı tac onu buyulere karsı ölümsüz yaptıgı vede ulkedekı en ıyı dovuscu oldugu halde her problemı halletmesı ıcın Avatarı cagırıyor ve problemlerle hıc ılgılenmeden sarayında keyıf catıyor bu olaya hastayım hep kotu durumda hep cok fazla belası var ama bır defada kendı halletmıyor ılla avatar gelıcek :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 05 July 2003 16:23 tarihinde demiş ki:
Elminster kimmiş yaa? mystra (bakın sinirimden baş harfi bile küçük!) aşık olmuş kıyak geçmiş paso. halbuki Conan öyle mi..[hline]Heroes are born, not made.
-Eraqrest, The Orc Hunter

Elminsterı bende sevmem ok ama Ceaserın hakkını Ceasera vermek lazım.Ayrıca Conan the Barbarian da iyi karakterdir ona diycek lafım yok(Sezarlar Ceaser III ten kalmadır)[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...