Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10m xp veren 2.görev

hakan6477

Öne çıkan mesajlar

hakan6477
Pati - ? 11 Eylül 2005 15:53
--------------------------------------------------------------------------------
kaç vurduklarına bakmadım hiç tahmini yazdım
--------------------------------------------------------------------------------
:::imhotep::::

Lich LvL=70 HP=8557 ATTACK= 655 DEFENSE=477
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 11 Eylül 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
said:
serdary76, 11 Eylül 2005 15:56 tarihinde demiş ki:
:D anlaşılan esas savaş OrcTown da değil Lich lerin orda olucak ( bide savaşa girebilsek :( )
ne savaşı oyuna bile giremioz :( bu ke uğursuz geldi başımıza :(

Aynen katılıyorum :( Bi patch yapamadılar (bu kadar zormu bilmiyorum ama, umarım patch yapmaları veya oyunu düzeltmeleri uzun sürmez)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hakan6477, 11 Eylül 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
biz dün 10 kişi 7 deki savası kazandık hepsi 3 tane orc çıktı karşımıza brehti bile aldık giren varsa bilir en rahat kazandıgımız savastı:)

çünkü ztn oyuna giremedikte ondan...server kapalı siz nasıl oyunda oluyonuz hala anlamış değilim:S

neyse insanlarınki nerde gidince bilek yerinide kesek 10mexp beleş yerden gelsin..yanlız lvle göre exp değişyomu yani lvl 61 adamada 10m exp_? lvl 63 adamadamı 10mexp_?[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hakan6477, 11 Eylül 2005 12:49 tarihinde demiş ki:
alaın size 1 tane de ben den 10m xp veren görev. savası kazanınca istila sırasında karşı tarafın orda gidir lich kesiyorsun ve el moradlar karus sembolu-karuslular el morad sembolu çıkarıp arc drake megaya veriyorsun oda 10 m xp veriyor 1 sembol yeterli ben yaptım.

hayırlı olsun[signature][hline]Serwer: ARES
Name:sak_suka
lewel:49 %04.93
clan:yoq
np:50/0
national:Karus
Job:pad mage glacier/Ir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...