Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Düsündüm Düsündüm Bulamadim :)

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Istanbulda Kiz Arkadasimla Gidicegim Yer Dolu Guzel..Ama Benim Kiz Biraz Nasil Denir Kalabaliktan Nefret Ediyor...Tavsiye Ediceginiz Yer Varmi...( Sahilde Kayaliklar Demeyin :] )[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...
MxO - Dashe - E Bundanda Baydim..
Guild Wars - Zanakdorufen - Beklemede Kalin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lidriel, 06 Eylül 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
Avlusunun manzarasını İstanbulda hiç bi yerde bulamassınız.. Kalabalıktan sıkılıp bi iki şiir döktürmek için, manzara seyredip 1 -2 saat kafa dinlemek için, kendinle yuzleşmek için birebir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Giovanni, 11 Eylül 2005 02:07 tarihinde demiş ki:
her kelimeye büyük harfle başlamaya nasi kasiosun ya :)

bu arada ev derim baska bisi demem :)

Walla Kasiyorum Sen Bakma Aliskanlik :) Baka Gene Basladik :) Nese Evet Ev Konusuna +1+1+1+1+1.... :) Bilmem Anlatabildimmi :)

Tbf O Dedigin Yeri Arkadasina Sorabilirsen Sevinirim...[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...

[Bu mesaj Netcafe tarafından 11 Eylül 2005 03:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bisi Aklima Geldi Ama Camii Anladigim Kadariyla Bahsettigin Yer...Camii'ye Kizla Girmek Ne Biliyim :P[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
Wow - Dashe - Baydim...
Sosyal ağlarda paylaş

ya oraya millet sevgilisiyle gidiyo zati gidince amanın istanbulun en güzel yeri dicen.Gerçi kız camiye kıllanabilir içine girmiyon bahçesinde ama olsun bu arkını sultan ahmetin bahcessine götürmeye bennzeyebilir.Bu arada ark uyuyo yarın sorup özelden atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok Sagol... :) Bakalim Isim Dusuyo Istiklale Bakariz Mekan Uygunsa Dalariz :)[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
Wow - Dashe - Baydim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...