Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HAPİSHANEDEN NASIL CIKCAM?

cast_du_it

Öne çıkan mesajlar

said:
cast_du_it, 11 Eylül 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
slm herkese bi polis bana bişey yolladı OK dedim.Beni hapse attı.
Hapishanede herkes kavga edior.Ama hapse düşeni hemen cıkarıyor GM ama ben 1 haftadır burdayım.
Bir sürü oda var ortada yeşil bi duvar ama geçilebilior.
nasıl cıkcam hapisten?

Yanlış zaman, yanlış forum. İnsanların kafası zaten bozuk buralarda bence hemen kaybol ortalıktan.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Orda bi NPC olcak(bilgisayr charı oyuncu olmayan adam) ona git konuş çık[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cast_du_it, 11 Eylül 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
polis bi daha gelmedi.Beni içeri koydular.sonra o yok oldu.
Kimse sorsam cvp vermedi.Sucum ne benim?

koptum yaaaaaaaaaa adaam polis diyo arenaya da hapishane
ehehehehe :D:D:D:D:D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

birisi kafa buluyor sanırım ?

Eğer kafa bulmuyorsan cevap:

Işınlı bi kafes var, ışınlardan geçebiliyorsun. I şınlı kafesin içine gir orada kel bi tane guardian olacak. Yaklaş ona mousenin sol tuşuna bas sonra sağ tuşuna bas. Çıkan yazıdan Yes... i seç ve kurtulursun.

Bi dahada polislerle ugraşma.[signature][hline]deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...