Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okuyun Lütfen

lupin

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar herkes ko dönüş yok oyun iptal falan ... bunun tek acıklaması var oyundaki buglar artık tam olara kbulundu bütün buglar ve sorunlar temizlenior... örneğin lotto gibi şeyler eklenior ... bunun böle olduu kesin.ikide birde yok iptal falan yazmayın ....[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

[Bu mesaj lupin tarafından 11 Eylül 2005 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten oyun iptal olursa ben oynamamki[signature][hline]deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo..

---------
Mame Online hakkında bilgisi olan pm atabilirmi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
Densiz said:

ya zaten oyun iptal olursa ben oynamamki[signature][hline]deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo..

---------

abi asdfsa bu ne? bu ne?
Sosyal ağlarda paylaş

benim cypherda 60 lvl okçum vardı. 35 liraya satmıştım yıllar sonra.

50 kusur voryorum vardı ondan önce, The Fantazikar diye. yurdun internet kafesinden kasıyordum. lunar war sonrası gece 5 te kantine gidip tost+çay içerek oyunun muhabbetini yapardık.

çok değişik adamlar vardı ya oyun oynadığımız. isomania vardı, ciminni vardı, deli dumrul vardı...

bi adam vardı mesela ayak tırnaklarını hiç unutmuyorum. çorapsız terlikle gezdiğinden biliyorum. gerçekten pençe gibi çok uzundu.
neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Densiz said:

---------

abi asdfsa bu ne? bu ne?

Mesaj sadece "ya zaten oyun iptal olursa ben oynamamki". Gerisi imza. Böyle bir alıntıyı imzaya koymam ilginç olmuş :P.

Fakat efsaneymiş. "oyun iptal olursa ben oynamam" =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...