Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OYUN İPTAL OLCAK DİYOLAR ASLI VARMI ACABA

m____k

Öne çıkan mesajlar

burda insanlar oyunun kapatıldıgından soz edıyolar bu buyuk bı kayıp olur bence lvl 47 oldum gece gunduz yaptım makına basında ölen cocuk yuzunden iptal etceklermıs dıye bı se vardı zaten amına koyım oturmasadı okadar bok var demı okadar oturcak ailesını sıkıyım onun sora dava acar lar turk gm senden bı cevap beklıyoz herkes makına basında gırmeyı beklıyor neden bır bılgı vermıyonuz a.g
Sosyal ağlarda paylaş

orkun bu 3. :)
AttentioN clanı cok iyi millet cyperda macro yapıo hele orcların hepsi macrocu bılıyosun bızım durumumuzu 98765 var bi tane daha türedi bi asasin

ha bu arada bi berserkıng hero var isim vermiom reklam olur
adam czde elmoradların girişinden bi girio teee arka kapıdan cıkıyoo dunya kadar magee nowa atıo herkez kesıo ve ustunede kule ok atıyoo adam yatmıoo oyun bu hale geldı ısteee bu bugun ollan bi olay ben şaşırdım kaldımm
anlayın artıkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_PoWeR_TURK_, 11 Eylül 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
orkun bu 3. :)
AttentioN clanı cok iyi millet cyperda macro yapıo hele orcların hepsi macrocu bılıyosun bızım durumumuzu 98765 var bi tane daha türedi bi asasin

ha bu arada bi berserkıng hero var isim vermiom reklam olur
adam czde elmoradların girişinden bi girio teee arka kapıdan cıkıyoo dunya kadar magee nowa atıo herkez kesıo ve ustunede kule ok atıyoo adam yatmıoo oyun bu hale geldı ısteee bu bugun ollan bi olay ben şaşırdım kaldımm
anlayın artıkk

sen klan ne alemde onu söyle :) ben giremiyorum kaç gündür,
bi kaç gün de giremeyeceğim ama benim arkadaş online olur benim yerime herhalde , nasıl gidiyor ???(Paladin)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana sen iptal olacan gibi geliyor :P[signature][hline]deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo..

---------
Mame Online hakkında bilgisi olan pm atabilirmi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
m____k, 11 Eylül 2005 21:11 tarihinde demiş ki:
paladın kardes oynayamıyoz burda muhabbet edıyoz kaldım makına basında bılıyon bu arada clan ıyı ama oynasak bıde senın alt clan noldu ya haber cıkmadı onemle duyurulur ?????? istersen msn verıyım ordan yazalım kardes

baba ben İstanbuldayım , üniversitenin açılmasını bekliyorum ,şu ders kayıtları hallolsun dönücem oyuna tekrar,
o zman ilgilenicem herkesle herşeyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahaha aynen abıı olacagı o.bu pelerın gorevi biraz uzun sürdü ama ben diyorumkı orclar 1. olur cyperda cunku macro var hepsindee yatmıolarr ve yatmıcaklarda

dun bı asasın vardı 10 kere adamı yedım.o benı 3 kere kestıı
bugun aynı asasın town basıo ve yatmıo kestıkce kesıo 30 kısı dalıo öldüremedik

sayko alırmı o herıfı bılmem ama el moradların işini bitircekler yakında
Sosyal ağlarda paylaş

:) wallaha kanka ben bı tane asasın actım _EXCALIBUR_ 33 lvl daha artık onu kascam bu _PoWeR_TURK_ soner kasıo.ben AttentıonA sokamadım benımkını ama senın sansın daha cok lvl 55+ alıolar sırf bu yuzden kaynana_semrayla kapıstım su anda benle konusmuo bile inşallah alırlar kardess
bende kekur yuzuk cıkarmaya calısıyom 2 tane kecoonlardayım butun gun ama bi girse oyun süper olcak.

bıktım artık bıktımm bu oyun benı bitirdi abii yaa
Sosyal ağlarda paylaş

Cyper'ın durumu vahim , hileci cenneti oldu server ama şimdi bütün KOL patch ve buglara yönelmiş durumda o yüzden bekliyorum , işleri bitince umarım serverı ,macrocuları ve dupe itemleri bi elden geçirirler ,bugün bi video izledim adamalr macro ile Forgetten'ı bitiriyorlar rahatlıkla , muhtemelen çıkan
kutuyu da dupeliyorlar ,çünkü bu ara millette Dark vane+7+8 ler , enuion bowlar falana fistan var ama bakıcaz inşallah düzelir düzelmezse , Usko'yu bırakıcam ve yeni bir server açılması durumunda Myko'ya geçicem.....Şimdilik izlemedeyim...
Sosyal ağlarda paylaş

benımde var okcu bı tane lvl 35 kasmaya calısıyom ama harıta berbat defansları artmıs hayvanların slazencer nıckı bu arada ok cıkaramadım mılet artı 8 cıkarıyo ben butun kestım cıkmadı bı tek artı 6 bufer tokmagı cıktı cıv cıvlerın elındekıler yanıyo hak mı bu yaws benım ıcım yanıyo burda ben artı 4 yapcam dıye o kadar kagıt aldım yaws bıde magelerde mana dayanmıyo arkadas nolcak bu ıs
Sosyal ağlarda paylaş

abı sana yemın ederım ben bu charı kasarken gecemı gunduzumu bır ettım soner gunduz kastı ben gece kastım anca 60 olduk 27 gunumuzu aldı ve ben glacer+lıght magedım
heryerde party buluodum apos deru harpy
bu macro benım emegıme saygısızlıktır resmen kınıyorum.inşallah duzelırde hepsini keserim gene.

bizim clan cok saglam bi saykomuz yeter butun orclara ama macro bitmeli artık önüne geçmelilerr
yoksa oyun gidio artık can çekişiyoo
bi tekmede ben koycam yakında KE.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...