Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Bulaştınız??

Necro

Öne çıkan mesajlar

Bu illete nasıl bulaştınız
ben anlatim;
Şimdi msn den bi ark bana bu oyunu tavsiye eder ben bakarım boyut büyük indirmekten vazgeçerim.meğer flast get indirmiş ardından mp3 fln indirdim bi baktım cehennemeacilankapi.exe tikladık sonra acc aldıq ne aldık zombi bir yaşam[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzen başlamış işte bizede verdi link i ilk 3 hafta büyük falan yok indirmedim bahsediyo lvl lar falan ilgimi çekti gece yatmadan once koydum download a sabah yukledi Allah kahretsin zombi den farksızım şimdi[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ko su ana kadar ne zmn yenı server actıysa hepsıne bu sefer kasıcam harbıden dıyerek gırdım
ama her seferınde lvl 45 cıvarında baydı benı hep yaratık hep yarartık pff
belkı daha hıcbırınız ko bılmezken bız 3 sene once malezya serverında oynardık :)
ne gunlerdı onlar
lvl 30 olmustuk obaaa diyorduk
hey gidi hey..
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı forumda yönetici oldugumuz bi ark vardı. Gel süper falan dedi. Başladım. Iyg bu ne ya berbat falan oldum. Hiç bi bk anlamadım dedim falan. Sonra adam oyunu bıraktı. Biz kalakaldık dot gibi. Hayde kas kas kas. Böyle oldu :([signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 16 Ağustos 2005 03:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni başlıyorum benide işlerine baktığım kafenin sahibi aliştirdi adam 40 civardında ama knight diye kafayı yiyecek adam en sonunda banada bi char açtı zorla yok dedim sarmadı falam daha sonra zor lvl atlanıyor dedim adam bana şimdi özel premium servis aldi bende devam ediyorum artık bende zombie tayfasına katıldım hemde adamın sözü var premium servisleri ondan bittiği gibi yükeleyecek sadece oyunda benden para isityo :D (adam kafayı yimek üzere gerçek para ile oyundan para satın oluyor sizlerde de böyle insalar varsa bir an önce bırakmaya çalışın bence ama kendinize bi oyuna esir etmeyin!!!

[Bu mesaj SoulCat4 tarafından 16 Ağustos 2005 03:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kIzIn1i beni bu oyuna bulaştırdı.
msn den konuşurken sürkeli olarak susup durmaya başlamıştı.
naapıon kızım dedim. bana oyunu anlattı. sonra epey bi kastırdı saolsun moradonda..
başlayış o başlayış...[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

bende bi cafede görmüştüm oyunu bizim semtte böyle bi oyunun adı bile yoktu oyun hoşuma gitti eve geldim yükledim baya bi sardı sonra gittim bizim arkadaşların cafeye yükledim onlarda baya begendi başka cafelerde istedi bütün semte pazarladım k.o yu artık c.s devri kapandı bizim cafelerde k.o dan başka bişiy oynanmıyo koca semtte cafelerde sadece k.o var :D[signature][hline]ID: Diablo_Angel İD:ShaDow_ArCher
Nation: Karus Nation: Elmorad
Lvl: 5x Lvl:45
np:3xxx np:yok
Clan:SuLTaNs_oF_oTToMaN clan:n00bz
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

bende askerden geldiim geziyim tozayım kafamı dinleyim dedim bktım kardeşim indirmiş oynuyo bu ne dediimm oyunn çok güzel falan dedii nasıl oynuyoozz falan derken bide bakmışı 3 aydır başındayımm ne gezdimm ne tozdum ot gibi oldum falla[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : Reaction
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

yurt kafesine gittim bi baktım masaüstünde knight bişiler var dedim girerim lan girdim çıkamadım :D[signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com
Nick : _PANZER
Server: Cyper
Level : 22+ [ 62 ye yolumuz]
Clan : SucukEkmek [ bi yarım veremmi abi ]
Herkesi bekleriz cyper Yuvamız.
leader : _silici
Asist :_PANZER [ ben ]
Asist : ZAOTİCHİ

Nick : Ersen11
Server : Diez
Clan : CarNage
Level : 6x
Kasar : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

benden gördü buda[signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com
Nick : _PANZER
Server: Cyper
Level : 22+ [ 62 ye yolumuz]
Clan : SucukEkmek [ bi yarım veremmi abi ]
Herkesi bekleriz cyper Yuvamız.
leader : _silici
Asist :_PANZER [ ben ]
Asist : ZAOTİCHİ

Nick : Ersen11
Server : Diez
Clan : CarNage
Level : 6x
Kasar : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

İLk başda saçma oyun gibi geldi yaratık kes sürekli falan oyunun içerigini ögrenince biraz hoş geldi.Gerçekten bu oyunda hırs yaparsan hayatın değişiyo,sosyal hayat kalmıyo,eve kapanıyosun dışarıdan sizi bilmiyorum ama benim halimi biri görse bu çocugu atın mezara der kesin.
HAyat buysa Bas power'a diyebiliyorum[signature][hline]Diez:BlueMint
Level:6x
Clan:?
Np:46k

[Bu mesaj Bluemint tarafından 16 Ağustos 2005 11:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cafede ki bir arkadaş, bir forumdaki mesajı görmüştü " herkes ko oynuyor siz de oynasanıza" gibi bir mesajdı. Ondan sonra arayıp şans eseri usko'nun kini download etti.

Sonra mı? Oyunu yüklediği dandik bir makina idi. İnvertory bile görünmüyordu. Sadece bir adam görünüyordu. Char açana kadar da canı çıkmıştı. Günlerce bulcan kesti durdu. En sonunda duruma müdahale ettim ve ekran kartını değiştirdim. Oyun kendine geldi birden ve o günlerce kestiği bulcanları çıplak elle öldürdüğünü hatırladıkça hala yarıla yarıla güleriz.

Ben nasıl başladım? Bu arkadaşla dalga geçiyordum. "Böyle dandik oyun olur mu? Diablo bundan bin kat daha iyidir" falan gibi, o da bana "sende oynıcaksın görücem" falan diyordu. Bende inadına "diablo yu yükler netten oynarım" diyordum. Bir ara bir başka arkadaş bunun yanına oturdu. Sonra setup dosyasını cd ye alıp gitti(2 ay boyunca kendisinden haber bile alamadık meğer oyuna gömülmüş :D). Sonra bir kaç kişi daha başladı oyuna, bir gece vakti de bende bir deniyeyim yaa şu oyunu diye geçirdim içimden, bir denedim hala daha deniyorum :D

Sonra? burada kasımpatı_1 diye görürsünüz, konuşuyorduk, ona söyledim bu oyunu, hemen indirdi yükledi oynamaya başladı :D o gün bu gündür buralardayız...

Pati KO'ya gelişim KO hakkında bilgi arıyordum. O zamanlarda bulmak oldukça zor iken, burada KO hakkında bir bölüm bile açılmıştı. Benim için hayrete şayan bir durum olduğundan dolayı geldim. O gün bu gündür de burdayım. Acı tatlı anılarımız oldu ama hala yola devam ediyoruz..[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kakşi abime bak bea :D hikayesi uzun hala deniyomuş :D deneme bittikten sonra bide oynamya başlarn :) yandın[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geri_donecem, 16 Ağustos 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
ben de sürekli heroes oynarım age of empires starcrafy warcraft elime oyun geçtimi sökerim o oyunu
ama cafede gördüğümde tiksinmiştim bu oyundan ne anlıyorlar demiştim .şubat tatilinden erken döndüm bu oyun için ve okulu 1 sene uzattım iyimi :)))9

Age ve warcraftta ifade alırım o zaman.[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 16 Ağustos 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
Cafede ki bir arkadaş, bir forumdaki mesajı görmüştü " herkes ko oynuyor siz de oynasanıza" gibi bir mesajdı. Ondan sonra arayıp şans eseri usko'nun kini download etti.

Sonra mı? Oyunu yüklediği dandik bir makina idi. İnvertory bile görünmüyordu. Sadece bir adam görünüyordu. Char açana kadar da canı çıkmıştı. Günlerce bulcan kesti durdu. En sonunda duruma müdahale ettim ve ekran kartını değiştirdim. Oyun kendine geldi birden ve o günlerce kestiği bulcanları çıplak elle öldürdüğünü hatırladıkça hala yarıla yarıla güleriz.

Ben nasıl başladım? Bu arkadaşla dalga geçiyordum. "Böyle dandik oyun olur mu? Diablo bundan bin kat daha iyidir" falan gibi, o da bana "sende oynıcaksın görücem" falan diyordu. Bende inadına "diablo yu yükler netten oynarım" diyordum. Bir ara bir başka arkadaş bunun yanına oturdu. Sonra setup dosyasını cd ye alıp gitti(2 ay boyunca kendisinden haber bile alamadık meğer oyuna gömülmüş :D). Sonra bir kaç kişi daha başladı oyuna, bir gece vakti de bende bir deniyeyim yaa şu oyunu diye geçirdim içimden, bir denedim hala daha deniyorum :D

Sonra? burada kasımpatı_1 diye görürsünüz, konuşuyorduk, ona söyledim bu oyunu, hemen indirdi yükledi oynamaya başladı :D o gün bu gündür buralardayız...

Pati KO'ya gelişim KO hakkında bilgi arıyordum. O zamanlarda bulmak oldukça zor iken, burada KO hakkında bir bölüm bile açılmıştı. Benim için hayrete şayan bir durum olduğundan dolayı geldim. O gün bu gündür de burdayım. Acı tatlı anılarımız oldu ama hala yola devam ediyoruz..

Diablo bundan 1000 kat daha iyi oyun ama oyuncu potansiyeli yeterli değil.

Benim hikayem 2 sene önce Net cafede ben diablo oynuyorum arkadaşın biri ko oynuyodu. Baktım dedim olum bu oyun mu diablo yu bu oyuna gebersem değişmem dedim. Oyuncu potansiyeli bitince mecburen ko oynamaya başladım :D.[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ko ya nasıl başladm sıcak bir yaz günüydü akşama doğru hafif çiskinleyen bir yağmur yanımda kız arkadaşım birbirimize aşk sözleri sölüyoruz sonra kardeşim beni çağırdı abi yeni bir oyun buldum nasıl oynaycam anlamadım dedi gittim yardım etmeye sonra başladım keccon kesmeye oyun beni çok sardı sonra kız arkadaşımı evden yolladım o gün bugündür kız arkadaşım nerde bilmiyorum bu oyun beni hasta etti kıçımda çıban çıktı artık :D neyse uzatmayalım ne güzel yalan atarmışım bende :D[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...