Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Error: Null string :110213

Aborjin

Öne çıkan mesajlar

konu başlığında da yazdığım gibi benim koyduğum itemler diil ama serverdaki itemlerde Error: Null string :110213 gibi bir hata veriyor.
Bu hata itemlere bir defa tıkladığımda oluyor ve mesela kapıya tıkladığımda door yazacağına error null string (o kapının id si) filan yazıyor.
Soru: bu error 55i ilk kurulduğunda varmı.Varsa nasıl giderebilirim?
yoksa benim daha sonradan eklediğim scriptlerden olabilirmi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aborjin, 01 Şubat 2003 16:17 tarihinde demiş ki:
konu başlığında da yazdığım gibi benim koyduğum itemler diil ama serverdaki itemlerde Error: Null string :110213 gibi bir hata veriyor.
Bu hata itemlere bir defa tıkladığımda oluyor ve mesela kapıya tıkladığımda door yazacağına error null string (o kapının id si) filan yazıyor.
Soru: bu error 55i ilk kurulduğunda varmı.Varsa nasıl giderebilirim?
yoksa benim daha sonradan eklediğim scriptlerden olabilirmi?

Yanılmıyorsam 55i ilk kurulduğunda böyle bir sorun yok.Muhtemelen sonradan eklediğiniz scriptlerden olmuştur.[hline]Shock The Bizkit

Locus&Sylveria Emeklisi
Sosyal ağlarda paylaş

evet.bende yeniden bi kurdumda yok.Uffffff yav iki gündür kontrol ediyorum böyle bir hatayı verebilecek script yok bulamıyorum kafayı yiyecem.Çok emek verdim vermesem kaldırıp tekrar kurcam ama yapmak yine 2 3 haftamı alır

*efkar basar*
*bi sigara yakar*
*yan yatar*yan gelir*
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu zaten sorun o.Sunucuda verse hatayı sorun diil ama bu her iteme tek tıklayınca veriyor.Çatıya tıklıyorsun her karede error nul string felan filan diyor.Yani hatayı oyunda veriyor.Serverın orijinalindeki itemlerde hata veriyor ve tek tıklayınca sunucuya bakıyorum orda hiçbi hata veya başka bişiy yazmıyor herşey normal görünüyor?????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...