Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20Ağustos Kalabalık Ank. Buluşması Fotoğrafları

Cd-

Öne çıkan mesajlar

Evet bu seferki buluşamamız gerçekten kalabalalıktı 9 kişiydik :D.
İlk önce Leman'a gittik orda tıkındıktan sonra da sinemaya gittik arada da bi' şeyler yaptık aslında bi' cafede bira felan içtik 3 dakikada :)
Aklıma yorumlayacak pek bi' şey gelmiyo filme değinecek olursak -Bir otostopşunun galaksi rahberi- yaratıcı konusu olan bi' filmdi ama espriler biraz havada kalıyordu ben de beğendim şahsen(aman vurmayın).Buyrun fotoğraflar...

Hep beraber -Bleeding yok burda-
Toplucanak
Şerefe...
Pira
Kızlaaaar
ivy, ivy'nin arkadaşı ve Horrible -sırayla-
Ferrero ve ivy
Hmm
Bonecrusher ve ben
Bone-C.d.
Oturduğumuz kafede şarkı söyleyen şahıs
3dk. kafe keyfi
Sinema başlamadan önce
Önce
Millet mayıştı
Sonra
Gene Ferrero ve ivy (sinemada çekilmiş fotoğrafları yokmuş hiç sinemada fotoğraf çektirdi bi' de aeaheh)
Ferrero-ivy 2
Millet arada mayışmıştı zaten eheh ama ben hala filmi savunuyorum öğeek denecek kada kötü değildi.
Bone ve ivy mayışmış[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Gazeteci-Bir "rastaman" olmam için ne yapmam gerek?
Bob Marley-Yeniden doğmalısın...
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.

[Bu mesaj Cd- tarafından 20 Ağustos 2005 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bendeki fotoğraflar yok farkettim ki benim makineyle Bleeding'in fotoğrafını çekmemişiz hiç Bone da fotoğrafları buraya koyarsa güzel olur...[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 20 Ağustos 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
su toplucanak olan fotoda arakdaki cift mi gzm'nin arkı
onlarin ustune gelmis yazi

Yok be onu özenle ayarladım gelmesin oraya diye :D[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele

[Bu mesaj Cd- tarafından 20 Ağustos 2005 20:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 20 Ağustos 2005 20:42 tarihinde demiş ki:
Ferrero-ivy 2 de benim tipe gelin! bayhan olmuşum lan!

Oha abi bi' de tek göz kayık çıkmış ahuahuauh...[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Roderick, 20 Ağustos 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
herşey çok güzel gibi yanlız ilk resimde arkadaki masada elemanlar yiyişio. farkeden varmı. asuhzuhausdh

Ahahah yattım yerlere :) çok dikkatlisin :)[signature][hline]''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''
Sosyal ağlarda paylaş

Bleedin harbiden ben niye hiç çekmemişim seni anlamadım senin fotoğraflar Bone ve Ferrero'nun fotoğraf makinelerinde...[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Sosyal ağlarda paylaş

eheeuh super yaa
ben yıne cok ıgrenc ım (herzamnkı gıbı)

o yıyısenlerıde gormustum ben
hatta bıraccık ızledım:([signature][hline]ve pamuk prenses şeytanın öpücüğüyle uyandı.
Cüceler buna itiraz etti ''Masal böyle değildi!!'' Prenses cevap verdi:
-Olsun yeniden yazılır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkavian4, 20 Ağustos 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
bone ile konuştum msn den gerçek bonecrusher i zindana hapsetmiş bone yi tehdit edin ben görmüştüm önceden böyle tipi yoktu bonecrusher in kandırıo herkesi bakın nickide deiştirmiş tanınmamak için bone yapmış

pati albüm zamanında sakalsız çok toy bi resmi vardı herkes öyle hatırlıyor heralde. :)
bence böyle deli karizma olmuş.
idolüm.[signature][hline]
güneşi sevmez, hep geceyi bekler
koşuyor sanır, sadece emekler.

verince alır, fazlasını ister
seninle uyur, başkasını düşler ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madcat, 20 Ağustos 2005 20:52 tarihinde demiş ki:
said:
Malkavian4, 20 Ağustos 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
bone ile konuştum msn den gerçek bonecrusher i zindana hapsetmiş bone yi tehdit edin ben görmüştüm önceden böyle tipi yoktu bonecrusher in kandırıo herkesi bakın nickide deiştirmiş tanınmamak için bone yapmış

pati albüm zamanında sakalsız çok toy bi resmi vardı herkes öyle hatırlıyor heralde. :)
bence böyle deli karizma olmuş.
idolüm.

böyle berbat olmuş bence ben eski bone istiyorum sakalsız saç normal he aşık fln deilim sadece iyiliğini istiom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...