Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Empire a Girdim

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

said:
NightMaRe, 07 Eylül 2005 18:04 tarihinde demiş ki:
neyse saolun denedim oldu :D
ama bu sefer o yazıyı demedi dc verdi sadece işalah olur amin :D

2 rekat da namaz kılsaydın be baba walla :p oyun bu yaw bekleyin sabredin dioz sabahdan beri hem ben yukledim de noldu lagdan belimi dogrultamıom lvl down da oldum zaten cıldırıoz biz sizde giremioz die sinirlenin...Bos werin yaw sabredin azcık charlar saglam kaldın hic deilse:D[signature][hline]Name...: Eowyn
Server..: Diez
Clan.....: UPRISING
Level....: 6x
Job......: Arc Mage(Flame/Ice)
Nation..: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ArcAngel, 07 Eylül 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
said:
NightMaRe, 07 Eylül 2005 18:04 tarihinde demiş ki:
neyse saolun denedim oldu :D
ama bu sefer o yazıyı demedi dc verdi sadece işalah olur amin :D

2 rekat da namaz kılsaydın be baba walla :p oyun bu yaw bekleyin sabredin dioz sabahdan beri hem ben yukledim de noldu lagdan belimi dogrultamıom lvl down da oldum zaten cıldırıoz biz sizde giremioz die sinirlenin...Bos werin yaw sabredin azcık charlar saglam kaldın hic deilse:D

:D:D:D:D:D edicez bakem bekliom 7 saat oldu dötüm agrıdı :Dgece olur işallah.............[signature][hline]Name:xXx_NightMare_xXx
Job:WArrior/Attack
Nation:El Morad
LVL:57
Clan:TurkıshTown
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

yaw nebicim şeymiş bu yaw??ewen oyuna giriyom ama sanki internet cafeden giriyom hem cok lagg var oyunda eslatda gine 45 + buyuculer 60 lılara ozenmiş nova atarcasına 45 buyusu atiyolar.neysede bn giremiyom su oyuna ko yu istiyom dupe mupe olsun ko daha ii di bnce[signature][hline]areste 60+ cahar araniyor buff assasinlere daha sıcak bakılır sora mage oburkilere dusunmem lazım.haa bide elmorad olması lazım ve ytl ile anlaşırsak bnm icin cok ii olur(__WoLQaN__)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...