Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Char Şu An Kullanılıyor Hatası

rescibaba

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben charımı cz de bırakmıştım sabah. Daha doğrusu Cz de Dc yemiştim Şimdi Ftp den çektim patch ı ve charımla girmeye çalışınca şu an char kullanımda kullanan kişiyi Dc etmek istiyormusunuz gibi birşey söylüyor fakat Dc etmiyor.
Bu sorunu yaşayan başka kimse varmı acaba?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bende gireniyorum .the account is currently in use .would you like to disconnect the previous connection ?
cıkıyor paso ama baska karakterle gırıyor off bahtsızlıgın bu kadarı ben eslantta dc olmustum[signature][hline][ quote ]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin... [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya gittimi charlar millet catır catir oynuyor niye giremiyoruz birde neden biz anlamıs deilim ben de merchandda dc olmusum ortak sorun bu mu acaba ?[signature][hline][ quote ]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin... [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

dun gece normal sekılde gırebılırken su an yıne aynı hatayı vermeye basladı :S bu ne ya cozumu yok mu bu meretın

[bı baslıka ltında gordum banlananlar nıe gerı gelırde tekrar burda yazar dıe konusmus bırı sende banlan ve senı banlayanların bes para etmedığını gor gerı gelırsın emın ol hele de kufur yıyp o kufurlerı desıfre edınce banlanırsan dahda hızlı gerı gelırsın emın ol arkandan da trıbula nerde dıe arayan varsa yanı ıstenıyorsan daha da hızlanırsın hıc suphen olmasın asıl gerı zekalılık burda senın sozlerınde banlananın gerı gelmesınde deıl o küçük beynın anlamadımı findor bey?][signature][hline]yorunge dısına atanı....
:::JeusKane::: from Nothing
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...