Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OLEY BEN GİRDİM

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

45 büyüsü inferno manyak yaaaaaaaaaaaaa blizard dan hava d a cristaller düüyo nopva büyümüş pıana abysee gibi HELE oyuna giriş bir harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok güzel ama öğreneceğimiz çok şey var[signature][hline]Server:Beramus
Name:baddal31
Clan:Terapi
Grade:2
Np:13xx

:rock: !!Do You Understand Me!! :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 07 Eylül 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
ya beyker xxxxxxx tane topic var indirme hakkında!!! bi bakın 1,2,3,4 bu gün 4. sayfaya kadar konu var!! onlara!! bakın 1. sayfada oldu bitti mi olacak herşey!

hepsini denedik herhalde düzelseydi yazmazdık buraya[signature][hline] !!! BEN DAHA CİVCİVİM !!!
EST SOLARUS OTH MİTHAS

Sosyal ağlarda paylaş

ben girebiliyorum ama girmenin bir anlamı yoq 2-3 dk gezinip dc oluyorum lagdan bekliyorum paramda np imde 0 lanmış ilginç zaten sinir bi durum bekleyin bu günn ve yarın oynayamazsınız!! iyice okuyun mesajları 2xx msj lı topic var orada 3. sayfada sanırım bi bakın allah aşkına okuyun baştan sonra bi herkes sizin sorduğunuz soruların aynısını soruyo cvpları var sadece dene dene ve tekrar dene çözüm bu oyuna girmek için.![signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar hala yapamayanlar var herhalde bakın anasayfa da 1298 yama sı war onu indirin indirdikten sonra direk olarak extrac yapın kinght klasörüne bu kadar yani öle büyük işlem felan yoh ben öle yaptım oldu... saygılar...
JOP:priest
nick:REbirht
LVL:59 buçuk:P
server :ares
glan:patroit
IRK:allaha şükür insanız....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rebirht, 08 Eylül 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar hala yapamayanlar var herhalde bakın anasayfa da 1298 yama sı war onu indirin indirdikten sonra direk olarak extrac yapın kinght klasörüne bu kadar yani öle büyük işlem felan yoh ben öle yaptım oldu... saygılar...
JOP:priest
nick:REbirht
LVL:59 buçuk:P
server :ares
glan:patroit
IRK:allaha şükür insanız....

Bide karakter bilgilerini ayarlardan ayarlaya bilirsin :)[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...