Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online Server Kurmak Isteyenler

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Öff yaa ben sql i yükleyemedim bi hata veriyo yüklemedn önce bilgisayarı restartla diyo 10 kere restartladım hala aynı hatayı veriyo bununla ilgili topic açtım yazılım&donanım bölümüne ama kimse cvp vermiyo bu işten anlayan birisi bi baksın şu topice nolur....

İşte Bu Topic[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

patiko isterseniz benden gene gene yardım alabilirsiniz bende bu işi ticarete dökmek istedim ama bu knighonline ertık demode oldu bizim yeni oyunlarmız var isterseniz size onları satalim diye bir geridönüş aldim yani boşa kürek cekmek sevapdır .... :D knighonline grafik veya diyer olaylarinin cok daha azıtılmiş bir demosu var yakında bu patlayacak e-games ve mmprog netsoft alı 3 firma tarafından yapılanı ve gercekdende gırafıkler super farcry gibi tamamen göruntü ve harektler ben simdi onun pesine düştüm ve demo server larıda istedim ama henuz bug larını gideremediklerini ve önümüzdeki sene satışa sunulcagını yazdılar. az bekleyin de bu işi ticaret amaclı yapalım ben den sponsorluk ve diyer network destekleri hzırda var herşey mevcut sadece oyun ve patent ahkı haric !
Sosyal ağlarda paylaş

ben vazgeçtim bunu indirmekten ya onlinesi bile sıkıcı tek başıma oynasam kimbilir nekadar zevksiz bi oyun olur. ben tam gaz frozen throne ye devam :D ama 2 günümü alan bi uğraş olarak kurmaya çalışmak eğlenceliydi :)[signature][hline]May The "K" Be With You
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Öff yaa ben sql i yükleyemedim bi hata veriyo yüklemedn önce bilgisayarı restartla diyo 10 kere restartladım hala aynı hatayı veriyo bununla ilgili topic açtım yazılım&donanım bölümüne ama kimse cvp vermiyo bu işten anlayan birisi bi baksın şu topice nolur....

Beyler bilen yokmu bu olayı :(

---> Tık :([signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 04 Eylül 2005 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın alan yetkilileri bence ya bu topici yada bu topictekileri sticky yapmanız herkesin yararına olucaktır.

Teşekkürler...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
fastreload, 05 Eylül 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

Yav zaten şu a.k. mun sqli hep bana hata çıkartıyo :([signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
fastreload, 05 Eylül 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...