Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druidle Neden Oynanmaz (Yeni char açmak isteyenlere öneriler) ?

Zeppelin

Öne çıkan mesajlar

said:
Sensible, 04 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
Sürekli açık olmuyor derken rogueunkileri katmıyorsun. Rogueun blindı 5dk cd,druidinkiler max 3dk.
Şans işi yani bu. Öte yandan ben Duel'den bahsediyorum. Duel'de herkesin her cooldownı açık. Yani herşey istediğin gibi oluyor. Ha ayrıca o blind bandaj olayından sonra stealth olmuyor çünkü faerie fire denen birşey var.

Duel dışında,senin bahsettiğin contested alanlarda da sorun olmuyor. Cooldown olayı da öyle değil. Rogueun cooldownları benimkinden daha uzun. Eğer rogue birine saldırmadan önce bütün cooldownları bekliyorsa birşey diyemeyeceğim,ama sıkılır insan. Eğer bekliyorsa coodlwonları down olan druide denk gelmesi biraz düşük bir ihtimal.
Contested alanlardaki olay da şöyle oluyor genelde; Rogue atlar. Açılışı ya ambush vey cheap shotla açılış yapar işte,genelde stun gider ama. Stun aralarında bi zaman bulunuyor elbet,nature's grasp ile rootlanıyor rogue hemen arkasından faerie fire. Faerie fire rootdan önce de atılabilir garantiye almak için hp çok düşmemişse. Daha sonra healını yapıyor druid,2xhot koyuyor,büyülerle verebildiği kadar dmg veriyor ve rootdan çıkınca direk moonfire+bearform. (Eğer açılış safhasında çok dmg yediysem ns'yi başta kullanmak zorunda kalıyorum.) Ns olmadan da rahat druid devamında. Duelde de olduğu gibi 2 farklı hot var üstünde. Ha bide bandaj olayında druidin moonfireını unutmamak lazım ;)

Teorik de konuşmuyorum,deneyimlerimden anlatıyorum.
Bir iddiam yok ama olay böyle

Çoğu druid bilmiyor rogue'a karşı ne yapacağını.

İyide kardeşim seninki deneyim bizimkisi nedir sallamamı?Cd olayını genel olarak söyledim her class için geçerlidir.Rogue cd leri kapalı olabilir ama en baba build olan 21/8/22 giden her rogue bütün cd li abilityleri 2. kez kullanma hakkına sahiptir.Şunuda belirteyim bütün abilityleri hazır olan rogue + prep de dahil karşısında druidin pek bir şansı yoktur.Ha ben her zaman rogue alır demiyorum ama senin cümlelerinde genel olarak druid > rogue var kesinlikle yanlış.He ayrıca şunu atarım bu olur demek çok daha yanlış.Rogue kidney atacam diye gelir pat miss veya druid ölmek üzeredir root atar pat resist bunlar senin elinde değildir ve doğrudan gidişatı etkiler...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim savunduğum zaten druid > rogue.
Senin taktiklerin nedir,genelde olan olay nedir anlat o zaman bilelim bizde nasıl öldürdüğünü. Ben anlattım[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

Allahım iyice saçmaladığının farkındamısın?
Madem senin her dediğin harfiyen yerine geliyor bende diyorum ki ilk ambush tan backstabına kadar bütün atacklar crit çıkar seni saniyesinde yere yığarım...

ROGUE > druid olur.

Bu oyunda hiç bir karakter kesinlikle x karakteri alabilir diye bir şey söyliyemez ve savunamassın.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue stun lockçuysa avantaj rogue da, ama stun lock yabmassa druidde natures grasp varsa avantaj druidde[signature][hline]I've come to the conclusion, yes I know
That between black and white there is no room for two
The scale it might be wide, but there's no need to be blind
Between black and white there is no room for two
Sosyal ağlarda paylaş

rogue vs. druidde ilk hamleyi yapan alır bence. ilk druid hamleyaparsa fairy fire ile rogue'un tüm avantajlarını alır. ilk hamleyi rogue yaparsa (bknz. ambush), druid ne olduğunu anlamadan ölür.[signature][hline]Who'j ¥ou want me kill ?
Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim.
Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim.
Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 yıl sonra ...
ad3m said:

Allahım iyice saçmaladığının farkındamısın?
Madem senin her dediğin harfiyen yerine geliyor bende diyorum ki ilk ambush tan backstabına kadar bütün atacklar crit çıkar seni saniyesinde yere yığarım...

ROGUE > druid olur.

Bu oyunda hiç bir karakter kesinlikle x karakteri alabilir diye bir şey söyliyemez ve savunamassın.

atarlı ergen
Sosyal ağlarda paylaş

ben de imzayı alıntılamaya geldim
ESO ÇIKTI LAN
Sam said:

arkadaş bir de lvl 42 itibariyle konuşuyor ki 60'taki hallerinden farklı her sınıf. 60 olan karakterleri kıyaslamak lazım..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...