Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım Edin!!!

semihgunes

Öne çıkan mesajlar

semih bas formati pc'ye hem rahatlar sende rahatlarsin kurtulursun isde =) hem oyun pc'yi fazla kasmaz daha ne beklen at formati isde ugrasma =)[signature][hline]bi gurup elmorad kahvede oturmuş karus elmorad maçını izlerken provoker izzet gelir ve haberi verir.
-karuslar mahallenin başında abi.

işte o an bütün kahve ayaklanır.köşedeki hayri cihitnlerini giymeye başlar.hüseyin duvara dayadığı lupus staffını arıyordur.
tuvaletten hızla çıkan kerem masada duran shardları alır ve "hadi bakalım" der.kerem hüseyine swift verir hüseyin hızla mahalle başına gider bu sırada buffer hayrettin buffları daıtır.mage herkesi tp ederken proconsul arkalarından su dökmekte, isaac yavuklusunun arkasından bakmakta, charon da dua etmekdedir.mahalle başına varan elmoradlar 411i görür elinde silah üstünde kıyafetleri yoktur.bayan elmoradlar hemen arkalarını dönerler

-barış barış diyorum peace out hadi bakalım
+lan 411 ne barışı kestin o kadar czde bi kere inmiişim 20m ile zaten...
-sen boşver 20myi patos yamuk çizdi heryeri troll kingle doldurcam meteor yağdırcam diyo
+haydaaa oldumu şimdi
-bassacaz abi herkesi çaırın

hüseyin shouttan olayı yazar birkaç dk sonra herkes toplanır patosu basarlar.....
patos, pekosla tavla oynamaktadır, az evvel mars olan çerezos suskundur.büyük geniş salona elmorad ve karuslar dalar 411 ve kerem shardları ile patosa dalarken o da ne kamera donar birden.....
disconnected from server......
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç gündür pc hata veriyodu bende format attım bugün ..
Sonra oyuna gireyim dedim bide ne göreyim dll. dosyası bulunamadı demezmi bende oyunu sildim ve tekrar yükledim ama değişen bişey yok ne yapmalıyım lütfen yardım edin :(
(keşke format atmaz olaydım)[signature][hline]nation: el morad
class: mage fire/ice
nick:nczl
lvl:6x
clan:retroSpace
Sosyal ağlarda paylaş

bunun icin *.dll download siteleri kurulmuş. İstediği dll nin adını google ye gir download ekle sonına enterla. Buldunmu ? iyi başlat--> çalıştır cıkan pencereye SYSTEM yaz enterla o dll yi oraya koy. Reset at tekrar dene[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
61 rogue
57 mage // Satıldı
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

semih olum yap artık su knight ı bütün gece takılalım!!

TERLİ TERLİ SOGUK SU İCME[signature][hline]areste 60+ cahar araniyor buff assasinlere daha sıcak bakılır sora mage oburkilere dusunmem lazım.haa bide elmorad olması lazım ve ytl ile anlaşırsak bnm icin cok ii olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...