Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi Human Clani Hangisi..!

Why

Öne çıkan mesajlar

Adamlar en başından beri o clandalar çıkan pek yok girende yok.. Nasıl kurulduğunda kurucuları varsa şu anda aynı.. adamların lvl 66+ bundan aşağı adam yok. Diyelim 66+ lvl sin. Onların clana girmek istiyosun. 1 ay clansız takılmak zorundasın. Adamlar gerçekten çok disiplinli bi clan kurmuştur. Clan lideri Futility bunları gözönüne alarak zaten bu clanı kurdu. Ve en yakın Arkadaşı Krakatoa. İkisi ayrılmaz örnek gösterilebilecek bir ikili.. Ben bir türk olarak İLLUMİNATİ clanını tebrik ederim. Gerçekten örnek olarak gösterilecek tek clan![signature][hline]Nick : VW
Clan : Aswan
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 6x
Nation Point : xxxxx
Baş Düşmanlar : CoolTang,Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

Illuminati hayranı olan arkadaslar oyun ve oyuncu hayranlıklarınıza diyecek birseyim yok ancak !!! clan ismindende anlasıldıgı uzere farklı amaclarda taşıyor , ben toptan protesto ediyorum ,
PKK diye bi clan olsa ne dusunurdunuz? benim hiç hosuma gitmezdi şahsen ,
o sebebten bu tur ince hesaplanmıs masonvari iletilere dikkat edelim ,

Olmazsa Norton kullanın antilluminati patchi cıkmıs :D[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Gördügün en salakça alınmış clan ismidir, istedikleri kadar disiplinli ve/veya güçlü olsunlar bunu sadece çocukca bi özenti olarak görüyorum, Allah verde bi illuminator görüp bu arkadaşlara kızmasa.

italyanca'da "aydınlar" anlamına gelen bu kelime sokata bile anılmıyacak kadar tehlikeliyken clana isim vermek...

güzel isim, güzel clan, logo tam oturmuş :D

Sanırım en iyisi[signature][hline]no bastard ever won a war by giving his life for his country. he won it by making the other poor dumb bastard die for his country.

Patton
Sosyal ağlarda paylaş

illuminati aydinlanmak anlamina geliyor arkadaslar dogru dediler.dan brown in Melekler ve Seytanlar kitabini okursaniz zaten illuminati nin nasil bir topluluk oldugunu ogrenirsiniz.iste hikaye:

zamaninda katolik kilisesinin tum dnyaya eziyet ettikleri cagda gerek engizisyonlar gerek bilim adamlarının dediklerini kabul etmemek ve daha cok onlara iskence etmesi uzerine o cagda yasayan ve sanat bilim gibi alanlarda yetenekleri bulunan kisiler toplaniyorlar ve kendilerine illuminator ve toplandiklari gruba ise illuminati adini veriyolar.zamanlar grup gittikce buyuyor.en buyuk dusmanlari yani katolik kilisesi 4 bilim adamına cok kötü iskence yapior.ve o olaylardan sonra illuminati sir oluyor.yine gizli 1 grup olan masonlara katılıp beraber yasiyolar ve masonlar o sirada cok zengin insanlar.illuminatorler masonlarin arasinda gizliden buyuyor.gizli bir grup olan masonlarin icinde kendileri de gizliden buyuyorlar.ve masonlarin kendi yoneticileri arasina karisiyorlar ve masonlarin sahip olduklari kaynaklari ele geciriyorlar.daha sonra masonlarin bulundugu yerde abd kuruluyor.ve tam hatirlayamadigim bir baskanin da illuminator oldugu ogreniliyor ayni zamanda bu baskanin zamaninda dolar in uzerine illuminati clanin su anki simgesi basiliyor.fakat dedigim gibi illuminati kaybolduktan sonra 1 daha hic duyulmuyor.cok disiplinli ve cok tutumlu 1 grup.sanirim clanda oyle.aslinda kitabin tamamini anlatcaktim da cok uzun surer.yanlisim varsa duzeltin.

dip not : illuminati claninin simgesinin dolarin uzerinde oldugunu demistim.o simge ucgen ve icinde 1 goz var sanirim ve Futility nasi yaptiysa cok guzel bulmus simgeyi.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gurubun israilde yine underground olarak faaliyet verdiğini duydum (israilli ve haala israile gidip gelen bir arkadaşımdan.) O bahsetmişti bana faaliyetleriyle ilgili vs. Bu grup tamamen seçilmiş kişilerden oluşuyor. V.s.

[spo1=............][/spo][signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan:
Lvl: +10
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi

Sosyal ağlarda paylaş

olabilir abi bilmiom ama bide sey var bu illuminati claninin bilinmeyen fakat daha sonra Bernini oldugu anlasilan ressam tarafindan bircok bilimsel adini su anda hatirlayamicam ama simetrik resimler olusturuldu ve bu resimleri su ana kadar en ii pc lerin bile olusturamadigi soleniyor.abd dolarinin ustundeki 1-2 resim ve su meshur illuminati amblemi tersten ve duzden ayni.

[spo1=clanin kullandigi ve ucgenin en ustunde bulunan simge][/spo]

[spo2=ücgenin tasidigi pentagram mı ne][/spo]

[spo3=abd dolari uzerinde ucgen][/spo][signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar Dedikleriniz bir tarih tabiki katılıyorum buna ama şu gerçegide asla göz ardı etmemek lazım, İlluminati klanı Ares te bana gore çok saygı deger bir klan, gordugum en efendi ve en duzgun oyuncular, asla etliye sütlüye karışmazlar ve her ülkeden klan üyeleri var, belçika, abd, polonya v.s....

Son 2-3 Levelimi onlarla birlikte kastım ve gordugum tek şey amaçları eger spot varsa Cz de kesınlıkle ilk önce gitmek ve spotu kapmak sonra daha sonra oyundan çıkana kadar level kasmak... 70 Level olmadan mecbur kalmadıkça Pk yapmıyorlar...

İnsain_Mage 69 Level
Futility 70 Level
Krakatoa 70 Level
Shigys 69 Level
Filou_wife 70 Level
Lezzie 66 Level
Dmio 68 Level
Grid 67-68 Level

Harpyde kutuları açtıgında rapt bow almışsın, plate gauntlet almışsın önemli degil kimse o ne bu ne demıyor... Asla Pk yaptıklarında (Özellikle harpy spotu basıldıgında) TP lenmek istemiyorlar, yatıyorlar ama tp istemiyorlar hatta yatmasın die tp yaptıgınızda niçin tpledin diye kızıyorlar...

Bu bir oyun sonuçta, buraya ismini yazamayagacım o kadar salakça klan isimleri ve nickler vardı... (Orc_si..... _ya**ak_)[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65 ( :D ) Saolun Arkadaşlar....
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 02 Eylül 2005 11:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 02 Eylül 2005 11:41 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar Dedikleriniz bir tarih tabiki katılıyorum buna ama şu gerçegide asla göz ardı etmemek lazım, İlluminati klanı Ares te bana gore çok saygı deger bir klan, gordugum en efendi ve en duzgun oyuncular, asla etliye sütlüye karışmazlar ve her ülkeden klan üyeleri var, belçika, abd, polonya v.s....

Son 2-3 Levelimi onlarla birlikte kastım ve gordugum tek şey amaçları eger spot varsa Cz de kesınlıkle ilk önce gitmek ve spotu kapmak sonra daha sonra oyundan çıkana kadar level kasmak... 70 Level olmadan mecbur kalmadıkça Pk yapmıyorlar...

İnsain_Mage 69 Level
Futility 70 Level
Krakatoa 70 Level
Shigys 69 Level
Filou_wife 70 Level
Lezzie 66 Level
Dmio 68 Level
Grid 67-68 Level

Harpyde kutuları açtıgında rapt bow almışsın, plate gauntlet almışsın önemli degil kimse o ne bu ne demıyor... Asla Pk yaptıklarında (Özellikle harpy spotu basıldıgında) TP lenmek istemiyorlar, yatıyorlar ama tp istemiyorlar hatta yatmasın die tp yaptıgınızda niçin tpledin diye kızıyorlar...

Bu bir oyun sonuçta, buraya ismini yazamayagacım o kadar salakça klan isimleri ve nickler vardı... (Orc_si..... _ya**ak_)

Hurricane cim
sahsen bizzat en az 30 kere oboda ks yedim adamlardan
sen Mage oldugun icin işlerine geldigi icin seni party e alıyorlar acaba rogue olsan ne olurdu :D

ayrıca tum arkadaslara ; bu klanı yuceltmeyelim lutfen üçgenler müçgenler hepsi ilginc acayip kabul , Dan Brown'u da okudum iyi biliyorum zaten butun bu ilginçlikler bizi ceksin diye yapılmıs uzun yıllar boyu tasarlanmıs , ben size ilginizi cekecek islam dinine ait veya Turklere ait bir cok sey yazabilirim (kendi degerlerimzle ilgilensek daha iyi bence)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

zamaninda katolik kilisesinin tum dnyaya eziyet ettikleri cagda gerek engizisyonlar gerek bilim adamlarının dediklerini kabul etmemek ve daha cok onlara iskence etmesi uzerine o cagda yasayan ve sanat bilim gibi alanlarda yetenekleri bulunan kisiler toplaniyorlar ve kendilerine illuminator ve toplandiklari gruba ise illuminati adini veriyolar.zamanlar grup gittikce buyuyor.en buyuk dusmanlari yani katolik kilisesi 4 bilim adamına cok kötü iskence yapior.ve o olaylardan sonra illuminati sir oluyor.yine gizli 1 grup olan masonlara katılıp beraber yasiyolar ve masonlar o sirada cok zengin insanlar.illuminatorler masonlarin arasinda gizliden buyuyor.gizli bir grup olan masonlarin icinde kendileri de gizliden buyuyorlar.ve masonlarin kendi yoneticileri arasina karisiyorlar ve masonlarin sahip olduklari kaynaklari ele geciriyorlar.daha sonra masonlarin bulundugu yerde abd kuruluyor.ve tam hatirlayamadigim bir baskanin da illuminator oldugu ogreniliyor ayni zamanda bu baskanin zamaninda dolar in uzerine illuminati clanin su anki simgesi basiliyor.fakat dedigim gibi illuminati kaybolduktan sonra 1 daha hic duyulmuyor.cok disiplinli ve cok tutumlu 1 grup.sanirim clanda oyle.aslinda kitabin tamamini anlatcaktim da cok uzun surer.yanlisim varsa duzeltin.

Ya oha ya çüş ya bu kadar yazı yazılırmı gazate köşesimi sandın burşt Allahım şu akıll dağıtma işini ara sıra bifaha yap
nedir bu böle insan bukadar mı kasar kendini sabah sabah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lhotse, 02 Eylül 2005 12:16 tarihinde demiş ki:

Ya oha ya çüş ya bu kadar yazı yazılırmı gazate köşesimi sandın burşt Allahım şu akıll dağıtma işini ara sıra bifaha yap
nedir bu böle insan bukadar mı kasar kendini sabah sabah

adam haklı...[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

bana laf atacaginiza bi yerlerinizi kaldirip pardon elinizi kaldirip 1-2 klik ile bilgi bulabilirsiniz resimler flaan google dan illuminati diye grafikler den arat bulursun ayrica sanane kardesim belki sana yazmadim ben simdi bole dedim die pm yaz diceksin yok ben pm mm bilmem bana laf atacaginiza gidin okuyun kardesim.aa yok ama olmaz biz en fazla lombak okuruz.nie cunku b.ustun abimizi ve şerro yu cokk severis.millet buraya usenmeyip yaziyo siz de gelip baltaliyosunuz zaten 28 saat oldu ayaktayim kulak agrisi cekiyorum sizle hic ugrasamam Lock Lock plzzz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...