Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares De Yine Dupe Temizliği!

TRibula

Öne çıkan mesajlar

said:
pisikopat_5, 01 Eylül 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
ben farkında olmadn maradondan dupe mal aldıysam benım sucum nedir ??

dewir kotu kolaa... die bi laf wardır ya ishte senin tek sucunda orayı kollamamaktır..
Bir shard we bir PPm gitti bu dupeculer yuzunden ve simdide giderse iice kudurcam zaten ctesiden ctesie girebliorm oyuna bu aralar.Gerci bu kadar ucuz bile atlatmak sayılır benim gibi upgrade ozurlusu ve tum malzemesini pazardan alan biri icin..
Hatta gulmek lazım aglanacak halimize...[signature][hline]ottoman_prince
§ANCIENTS§
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 01 Eylül 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
ben farkında olmadn maradondan dupe mal aldıysam benım sucum nedir ??

item silinir...GM'nin insafına kalırsan banlamaz, insafsızsa ya banlar yada 1 hafta acoount bloclanır...belirli yere gelmiş adamları banlamıyolar artık full uniuqe varsa ve lvl yüksekse sadece bloclıyolar..1hafta..[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 01 Eylül 2005 22:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim bu banlanma işide saçma benim suçum ne ben mi yaptım bence buda büyük bi haksızlık biraz mantıklı olsalar dupelii item çıkan adamı banlamazlar dupe yapan adam zaten onu satar alan adam banlanır yine dupeciler kazanır moralimm bozuldu şimdii ooofffffff offfffffffff[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : artık clan yazmak yok :P
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar siz hala bişeyleri anlamış degilsiniz tamam mı bana gore silinen itemlerde dupe degil, seninki silindi dupe benımki silinmedi dupe degil saçmalıgını bence bırakın...

GM yada her kimse bu item silme işini yapan kişi RANDOM siliyor itemleri...

Neki bu dupe yada degil geyigi anlamadım ben....

Çok insan tanıyorum Drop itemi temizleme zamanında silinen...

Neyi tartışıyorsunuz ben anlamadım...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu bir kaç kere anlatmaya çalıştım ama beni sallayan olmadı.
Dupe itemi belirleyebilecek bir sistemleri olsa,
dupe item yapılmasını engeller,yada otomatik silinmesini sağlarlardı.
Hala anlamak istemiyorsunuz.
Konun sistemiyle ilgilenen birileri varsa sorabiliriz bende merak ediyorum,her itemin seri numarası varmı,uo daki gibi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna giren olursa buraya yazın yaff sıkıldımm dene dene merak bi taraftan[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr

:D koptum valla :D
xxx: selam bişey sorabilirmiyim kardeş
ben : buyur sor
xxx:abi benim diezde novacım var ama göbeğinden kırmızı ışık çıkmıyo acaba neden
ben : zuahahahahah
ben : dalga mı geçiyon yoksa sen mi salaksın
xxx : yok abi ciddii soruyorum
:D hahahahahaha hatta poahahhahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

girdiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmm kayıpp yokk yuppiii zuahaha[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr

:D koptum valla :D
xxx: selam bişey sorabilirmiyim kardeş
ben : buyur sor
xxx:abi benim diezde novacım var ama göbeğinden kırmızı ışık çıkmıyo acaba neden
ben : zuahahahahah
ben : dalga mı geçiyon yoksa sen mi salaksın
xxx : yok abi ciddii soruyorum
:D hahahahahaha hatta poahahhahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

temiz....de bizima rakdaşın 4 parça comp gitmiş...aynıa nda nie sildiki insan alıştıra alıştıra siler...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 01 Eylül 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
temiz....de bizima rakdaşın 4 parça comp gitmiş...aynıa nda nie sildiki insan alıştıra alıştıra siler...

:D lolzzzz[signature][hline]Name...: crazyakrep / akreps
Job......: Elemantel Lord/Ice / rogue
Server..: Ares (ORC) / Ares (Human)
Level....: 61 / 55
Clan.....: AlmaLibre / Puma
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 01 Eylül 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
Bunu bir kaç kere anlatmaya çalıştım ama beni sallayan olmadı.
Dupe itemi belirleyebilecek bir sistemleri olsa,
dupe item yapılmasını engeller,yada otomatik silinmesini sağlarlardı.
Hala anlamak istemiyorsunuz.
Konun sistemiyle ilgilenen birileri varsa sorabiliriz bende merak ediyorum,her itemin seri numarası varmı,uo daki gibi mesela.

[spo1=item id şeysi.....][/spo]
Bu akşam ki dupe armor temizliğinde 5 aydır kullandığım shell pauldronum ve neden silindiği anlamadığım bankadaki param (cash)375m silindi saolsunlar.Ban yiyipte geri açıldığında bile vardı o pauldron bende.ehhh ne diyim......

GG
[signature][hline]Her arşivin sahip olması gereken bir şaheser :Pp
Ne Diyon - Şofben
Sosyal ağlarda paylaş

yaw dupe diyonuzda bn daha 30-35 lvl ken bikere birinden elemental staff almişitm ozamanlar o bna tabi uniqe item gibi geliyodu.1 tanede abbys vardı bu abbys ve elemental de kutudan cıkmaydı.bankama koymustum.lvl kastım brz kastıktan sora cıktım oyundan.bidahaki girişimde bunlar yoktu.bu nasıl iş??canavarlardamı dupe yapiyo yoksa?????yada temizlikte bnmkilerde mi arada kaynadı???[signature][hline]clan=yok
np=yok
isim=coyote_1907_tr
server=ares
lvl=gelişme cagında
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne yaparlarsa yapsınlar isterlerse hergün yapsınlar ama areste dupe bitmez ares koptu gidiyo artik adamlar aştı kendini yakında char kopyalayacaklar :D hade anlaşılmasın diye ufak tefek şeyler yaparsında adamlar ne sağlam ne bulursa dupe.benim düşüncem bu dupenin nasil yapıldıgını bilseydim fazla abarmazdım bu adamlar ne yapıyo itemlere resmen ahanda bunlar dupe dedirtiyo bi bakıyon clanın hepsini elinde +10 ya gmler bunu anlamazsa zaten bi sorun var demektir.Allah verde dediğim gibi char kopyalamasınlar.[signature][hline]Aşık Olmaz Güzel Şey Ama Her Aşkın Sonunda Kalbim Ağrıyo!
Sosyal ağlarda paylaş

Şu dakikalar itibariyle oyuna girdim ve kayıp yok :)
Dün akşam çıkarken ilk önce armor sınıfında temizlik yapılacak gibi bir yazı gördüm. Gece diğer item sınıflarınada temizlik yapıldımı yoksa şu anda sadece armor sınıfımı kontrol edildi. Bilgisi olan?[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şimdi girdim ve baktım, gerçi kasama bakmadım ama üzerimde herhangi bir kayıp yok...

Benim düşünceme göre de, herhangi bir durumdan damgalanmış olanlara kayıpları tattırıyorlar. Mesela dupe den ks den vs. den ban yiyip tekrar banını açtıranlara, yada reel para ile satış yaptıkları tespit edilenlere ve bunlarla aynı ip üzerinden girdikleri tespit edilenlere v.s. v.s. v.s.[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 02 Eylül 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
Bende şimdi girdim ve baktım, gerçi kasama bakmadım ama üzerimde herhangi bir kayıp yok...

Benim düşünceme göre de, herhangi bir durumdan damgalanmış olanlara kayıpları tattırıyorlar. Mesela dupe den ks den vs. den ban yiyip tekrar banını açtıranlara, yada reel para ile satış yaptıkları tespit edilenlere ve bunlarla aynı ip üzerinden girdikleri tespit edilenlere v.s. v.s. v.s.

Umarim dedigin gibidir. ve umarimki bir gün dupe gibi hile/hurda işleri yapanlarin itemleri degil charlari silinir ve umarimki bu dupenin onune birgün gecerler. Artık mal almaya korkuo insan. Sinir stres katsayısını artırıo bu olaylar.[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah bütün dupeler silinir bunu en içten dileklerimle söylüyorum çünkü artık bıktım bana dupe ci diyenlerden kaldıki dupe yapmış olsaydım rom larım rol larım ep veya wp scret silver earring lerim olurdu taktığım takılar çok komik ve hiç biri unique değil sadece staff ıma dupe dedikleri için artık yeter ve inşallah bütün dupeler silinir sadece shardlar raptor lar değil bütün itemler silinir[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 59xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...