Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares De Yine Dupe Temizliği!

TRibula

Öne çıkan mesajlar

aha photosuda...valla ben temizim ztn üsütmndekiler ppaer mage elbisesi hala:)1.el...
[spo1=Notice][/spo][signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz

[Bu mesaj KaKsi tarafından 01 Eylül 2005 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Why, 01 Eylül 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
bittimi acaba dupe wipe..suan oyuna gidim ve itemler duruo!devam ediormu silme acaba??

bu dupe temizliği 2 dkde bitcek iş deil sıra sıra tarıyolar işte...çok yakın bir bilgiye göre her itemin seri numarası varmış ve bu seri numaralar taranıyormuş eğer seri numarası çift ise dupeside orjinalide siliniyomuşş yoksa ztn tek tek bakmak zor iş GM'lere acınır o zmn...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen 30-45dk civarında sürer.... Tabi server daki yoğunlukda göz önüne alındığında daha da uzun sürebilir...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlayalı yarım saatten fazla oluyor sanırım..[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 01 Eylül 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
sadece areste mi oluyor?

şu an areste yapılıyo temizlik dc oldum bakem girince bişey gitmişmi_?[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
Sosyal ağlarda paylaş

yaw nie bişi yapsınlarki ben simdi rol aldım birinden sonrada sattım sana sende aldın baskasına sattın dupe cıktı adam seni duper olarak adlandırabilirmi ve sikayet edince sonuç alabilirmi sende baskasından almışsın oda baska birinden almış yani yapanı bulmak zor zaten pazarda satılan hiç bi itemin üzerinde boss dropu veya monster dropudur die yazmıor ne yazık ki[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ctesiye kadara online olamayacagim ve bu durumda dupe item temizliginin oldugunu bilip de uzerimde acaba dupe birsey war mı diye merak etmek cok kotu bir duygu yaw.Gectigimiz ctesi tanımadıgım insanlardan pazardan bayaga yuklu bir alıshwerish yapmıshtım 2 3 parca icin we butun paramı bitirmishtim,umarım dupe cıkmazlar.
yazık olacak itemlara yoksa :( ...[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
(BANI ACILDIIII :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...