Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Madem KE geliyor bilgilerimizi paylaşalım

Densiz

Öne çıkan mesajlar

KOL adminleri tarafından yapılan anketler aşağıdaki gibidir.

İlk ve 2 inci şıkkın ağırlıkta olduğu anket. (cokta önemli değil bence )

National Point (np ler) leri sıfır layalım mı ?
Np ler eskisi gibi kalsın.
Np ler sıfırlansın ( bu şık üstün )

Önemli bir konu yine KOL Admin abimiz

Tüm para ve gold bar ları silelimmi?
Ke geliyo diye herkez item satıyo :D

Silinsin
Silinmesin kardeşim (bu seçenek ağır)

Bana kalırsa komple bi item temizliği gelir ama bu da usko yu yıpratır diye yapamıyorlar. Ama yapsalar fena olmaz. ( bir yandanda +8 +9 +10 gibi absulk itemlerin silinmesi isteniyor.

Sizinde edindiğiniz bilgiler varsa yazın.[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
61 rogue
57 mage // Satıldı
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kalırsa sadece item değil NP sıfırlanırsa da bir çok oyundan soğuyan olur. Çünkü neticede insanlar liste yapabilmek için NP kasıyor. Çoğu olmasa bile... Birde düşünün 20k np yi yapabilmek normal bir oyuncu olarak gecede 1k yapabilseniz ki bu her zaman olabilen bir şey değil, ortalama bir ayı buluyor. Neticede bu da bir emek.... insanlar emeklerinin bir hiç olup sıfırdan başlamayı pek kolay kabul etmezler...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Onun açılması da yanlış bir şey olmazmı HasMez?

Neticede bu oyunda karakter çalma, güç gösterisi gibi bir şey durumuna gelmiş, ya da moda gibi... böyle bir oyunda karakter silme açılırsa içler acısı bir durum oluşur benim kanımca yine...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 01 Eylül 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
orası öyle ama benim name change olayına girmem lazım ve istedigim isim başka bi karakterimde eheh

Name change olayında bazı mallıklar oluyordu mesela en son duydugum name change yapan birinin karakteri yeni acılmısh gibi gozukup sen iki gunde nasıl level 62 oldun diye suclanarak banlanmasıydı.Artık boyle seyler olmuyor degil mi?
Abukluklar giderildiyse ben de estetik yaptırcam ismime gecici bir sureliine..[signature][hline]ottoman_prince
§ANCIENTS§
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

eet o olmuştu bikaç kere ama devile düzeltildi demişti. sorun olmaz herhalde.

@curseth ; daha önce bi nick kullanılmışsa 2 ncs kullansan bile alamıyosun o nicki karakter o isime göre kaydediliyor... muş

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 01 Eylül 2005 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 01 Eylül 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
orası öyle ama benim name change olayına girmem lazım ve istedigim isim başka bi karakterimde eheh

iyide sonuna 1 koy 2 koy veya hiç koyamadın _ bunu koy...... hasmez_ gibi yani..... veya _hasmez_...vb. böle oluyoki...değiştirebliyon böle olunca...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

O bilgileri biraz yanlış edinmişsin :D çünkü eslant var tüm yaratıklar lufersonda ama yine lvl 40 üstünün girebildiği eslant var sadece spotlar biraz değiştirilmiş.[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...