Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The_Others'ın eski sakinleri buraya....

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

said:
KaSiMPaTi_1, 01 Eylül 2005 17:26 tarihinde demiş ki:

Benım bahsettigim şey fatihin kendisi olması ile ilgili bişey ne zamandır konuşmadık onunla cunku... The_Othersdan beri kendisine soylıcegım bir yıgın sey aslında ama bir ortam olusmadı bir turlu...

ortam açıldı birbirinizle olan problemleriniz neler_?ve niçin bunlar oldu siz söleyin bizde aydınlanalım lütfen...ve karakter analizi yapıp sevmediğiniz şeyleri yapmayalım..güzel bir PATİ için...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

buri sende o kadrodaydın sende az cok kımın ne olduğunu gormsutum bence sende konusabılırsın sorun yoktur yanlız burda bızım konusmamız için oncelıkle buyuklerın destur vermesı lzm koray abı faruk abı huseyına bı fln onlar ok desın ben anlatırım dert deıl soz onlarda[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Up

ve lütfen alalkalı kişiler girsin..şimdiden başkaları benim gibi okumakla yetinsin...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
Sosyal ağlarda paylaş

Olay oldu bitti aylar geçti kapandı neyi tartışıyosunuz siz hala.. Eski defterleri açmayalım o defter sobaya atıldı ve cayır cayır yandı.. Yanlış yapanlar oldu.. Boşverin bu konuyu kilitlenmesini talep ediyorum Lonely.... Haksızsam eğer haksızsın diyin bana... Alişan'ın dediği gibi :D
"Bu konulara girmeyelim ; olay bitmiştir büyütmeyelim ... Eski günlerin hatrına iki yabancıya dönüşmeyelim..."[signature][hline]Nick : VW
Clan : Aswan
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 6x
Nation Point : xxxxx
Baş Düşmanlar : CoolTang,Nychris

[Bu mesaj Murtaza tarafından 01 Eylül 2005 20:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olaylar The_Others clanı içinde oldu ve kapandı o KADAR!The_others clanındaki olaylar dışardan hiç kimseyi İLGİLENDİRMEZ![signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi dışardan bi adam geliyo saçma sapan bi Topic açıyo.. Ya kardeşim sanane The_others dan? Sen kendi işine baksana.. Ya bizim Türk milleti amma meraklı ya .. Gazetecileri geçti bunlar ya Sizden ii medya mensubu olur he...[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 01 Eylül 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
Ya abi dışardan bi adam geliyo saçma sapan bi Topic açıyo.. Ya kardeşim sanane The_others dan? Sen kendi işine baksana.. Ya bizim Türk milleti amma meraklı ya .. Gazetecileri geçti bunlar ya Sizden ii medya mensubu olur he...

1- merak ediyom sanane
2-sen yazmasanda olur kavga bile etmicem...
3-ben merak ettim insan psiklojisini anlamaaya çalışıyom...sizleri tanımaya çalışıyom....[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 01 Eylül 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
insanın başına 2 türlü şeyden bela gelir. 1. meraktan diğeride .............

2. senin başına gelmiş belli....

lütfen artık yorum yapma yapcak var onu bekliyom....[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 01 Eylül 2005 20:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sessizlik lütfen. Açıklama yapmak isteyen yapar yapmak istemeyen yapmaz. Eski yeni fark etmez...

Ama şu bir gerçektir ki, bir klan içerisinde olan biten, her zaman o klan içinde kalmalıdır. Konunun fazla uzamasını da kimse istemez. Kimse de eski yaralarının depreşmesini hoşnutlukla karşılamaz.

Eğer bir şeyler yazacaksanız insanların hassasiyerlerini dikkate alarak yazın. Klan tartışmalarının sonu her zaman kötüye varmıştır ve siz daha ilk mesajlardan bunu tamamı ile bir tartışmaya doğru yönlendiriyorsunuz...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 01 Eylül 2005 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...