Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eğer ICQ Bağlanmazsa v2

_GaRGoYLe_

Öne çıkan mesajlar

said:
DeLi_CeVaT, 23 May 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
şu an itibariyle aşağıdaki host ve port'la bağlandım.

host: 213.243.30.3
port: 80[hline]get bored..

20 dakikaymış bunun da ömrü.[hline]get bored..

[Bu mesaj DeLi_CeVaT tarafından 23 May 2003 22:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyo ya bi tane bile proxy calismiyo
allproxy nette bile rahat 20 30 tane denedim banamisn demedi
yok mudur bunun bir caresi baglanalim sole rahat rahat icq ya[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 31 May 2003 11:53 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlükte cevabı olmayan bir soru(n) var mı acaba?
buyrun, orion adlı kullanıcıya te3şekkürlerimizle...
tık!

pff bıktım bu sorundan..
ekşi sözlük link'i de çare olmadı. 4 seçeneği de denedim.
işin ilginci icq dışında çoğu site de açılmıyo bugün (bi aydır fln açılmayan yabancı siteler dışında,dün rahatça girdiklerim..)[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

eah yeter bea allah belalarini versin yetti leam
kac saattir giremiyorum icq ya kim banladiyse bizi allahndan bulsun bombali saldiriya maruz kalsin:hrr:
oh bea rahatladim[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu başından sonuna kadar okuduğum kadarıyla ultra tv ler bağlanamıo (bende dahilim) alala bütün dandik şeyler beni buluyo yaw şu işe bak kabloya geçtik yok 2 de bir yarı kopuk hale gelir (bazen kopmuş gibi görünmedii halde siteyi yarım saat arıyıp bulamıoda) bide kablolar koptu şimdi iice gömdük geçe geçe ultra tvye geçtim yaw nerden biliim böle olcaanı şimdi kablolar düzelcek 10 gün falan sora ben yine kopmaya dewam gelde icqya bağlan şimdi öff sizide burda oyaladım böle saçma sapan yazıyla kusura bakmayın , ULTRA TV OLUPTA İCQYA BAALANABİLEN WARMI!?[hline]feel nature's wrath...
MY PATIENCE HAS ENDED! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Allah'ıma bin şükür bağlandım united states den bişi kullandım manyak oldu oh beaaaaaaaa[hline]Bir Arkadaşım "Bir Gün Herkes Fenerli Olacak" Demişti Bende Onayladım Tabiiki Öyle AMA DİĞER 364 GÜN HERKES ÖLÜMÜNE CİMBOM LU OLACAK VE TARİH TEKRAR YAZILACAK

:rock: ANTİFENERBAHÇE :rock:

My Info
E-mail: [email protected]
Web:Yapımda...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laurefin, 10 June 2003 14:17 tarihinde demiş ki:
konuyu başından sonuna kadar okuduğum kadarıyla ultra tv ler bağlanamıo (bende dahilim) alala bütün dandik şeyler beni buluyo yaw şu işe bak kabloya geçtik yok 2 de bir yarı kopuk hale gelir (bazen kopmuş gibi görünmedii halde siteyi yarım saat arıyıp bulamıoda) bide kablolar koptu şimdi iice gömdük geçe geçe ultra tvye geçtim yaw nerden biliim böle olcaanı şimdi kablolar düzelcek 10 gün falan sora ben yine kopmaya dewam gelde icqya bağlan şimdi öff sizide burda oyaladım böle saçma sapan yazıyla kusura bakmayın , ULTRA TV OLUPTA İCQYA BAALANABİLEN WARMI!?[hline]feel nature's wrath...
MY PATIENCE HAS ENDED! :hrr:

Ultra tv konusunda katılıyorum ve sponsor olmasa onlarla ılgılı yazıcak 4 sayfa dolusu sıkayet yazım var
Ultra tv yım malesef bende ve ICQ kafasına gore ya baglanıyor ya baglanmıyor keyfıne gore yanı :)
bazen saatlerce baglı kalıyor bazen 10dk baglı tutamıyorum multıproxy kullandım o su deprem olana kadar cok ıyıydı ama depremden sonra gıttı oda[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar başkalarının proxy si size uycak die bişi yok birine uyan proxy başkasına uymayabilir bizim evde 2 bilg var birine united states den bişi buldum dieri için de aynısını yazdım bağlanmadı sonra ekşi sözlükten ilkini aldım oldu sizde ilk sayfadaki proxy sayfasındakileri tek tek deneyin....[hline]Bir Arkadaşım "Bir Gün Herkes Fenerli Olacak" Demişti Bende Onayladım Tabiiki Öyle AMA DİĞER 364 GÜN HERKES ÖLÜMÜNE CİMBOM LU OLACAK VE TARİH TEKRAR YAZILACAK

:rock: ANTİFENERBAHÇE :rock:

My Info
E-mail: [email protected]
Web:Yapımda...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...