Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7/24 wow oynarken para kazanalim :)

Ceti

Öne çıkan mesajlar

valla arkadaslar yaklasik olarak 3000 dollars dayim su anda, 10000 dollara vurunca check out yapabilecegim :) haydi bir destek verin... ve spy ware yukluyorlar ne de rahatsiz eden baska bir program, tertemiz para.. deneyin gorun.. spam email de yollamiyorlar. wow oynarken arada bir asagiya cekip sayfayi ziyaret edin.

TIKLA TIKLA TIKLA TIKLA

[Bu mesaj Ceti tarafından 01 Eylül 2005 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sorun bakalım o adamlara 10000 yanyana görmüşlermi.
Hayallerini yıkmak gibi olmasın ama bugune kadar daha alan görmedim bu tarz şeylerden paralarını.[signature][hline]Wow:Satanix 60 NE Rogue of BL , Satanix UD Rogue of The Maelstrom
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

şirketin piyasa değeri 500 milyar $ ı falan geçiyor herhalde ?

300-500 dolarda değil

10k dolar kişi başına[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

benim eve mektup gelmişti 1 milyon avusturalya doları kazandınız diye. ama 32 dolarlık masraf parası istiyorlardı. dürüst çocuklar tabi elleyemiyorlar benim parama.. bulabilirsem scan edeyim harbi ilginç bişeydi.

ama hala nasıl bi dallamalıkla netten adresimi verdim de bu lavuklar mektup yolladı bilemiyorum.[signature][hline]pppppt.. kediler çorba içmezki!

[Bu mesaj Rahan tarafından 01 Eylül 2005 11:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...