Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

totemic bow ve gm

Milamber

Öne çıkan mesajlar

topic patlatmak çok hoş galiba... chate dönüştürmeyelim forumu lütfen yorumunuzu yapın çekin gidin ayıp be yöneticiler nerde ??? buraya üye olurken konuları patlatmmanın hoş olamdığı patlatınnı balonu patlatlayacağını okumadınızmı?? 40 yılda bir konu açıyoruz 1-2 kendini bilmez gelmiş oyun oynuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

alın size Human_Champion yani admin yani totemic bow ve Gm :)[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 12***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 50/0 :D
Level : 60
Açıklama : set chitin +3 :)
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

topic patlatmaktan bahsediyorda.
bu topicin amacı ne?
aoe dm yi kilitleyen arkadaşa öpücükler (mantıklı olarak düşünülünce sonradan kilit açıldı o ayrı)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 31 Ağustos 2005 13:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana totemic bow dedi japonlar bilmiyorum kendisi gm oluyor event te görmüştüm ss almıştım fakat kaydetmeyi unutmuştum elindeki silahı çok merak etmiştim ama sormak aklıma gelmemişti :) (ss olmadığından kime soracam)
pek online olmuyor gmler sadece maille ulaşabiliyoruz anca bir event sırasında görmek mümkün bir arkadaş moradondayken alınan bir ss yi yolladı..
styx japkodaki en yüksek npli warrior yada onlardan biri 100k dan fazlaydı o item almış ss yi çeken o değil...
konuyu açmamın sebebine gelince geçen bir konuda gm resimleri olduğu söylenen ssler yayınlanmıştı photoshopla yapıldığı anlaşıldı bende arkadaşlara bir gm nasıl olur onu göstermek istedim helede elinde totemic bow olduğu söylenen deli bir alet bu ss nin uğrunda konu açılmasında ne hakkında açılsın?
yönetici arkadaşlara teşekkür ederim direkt müdahale etmişler babam hastaydı şu saate kadar hastanedeydim anca gördüm ve konuyu cevapladım . bu bölümde son zamanlarda konu patlatmak "moda" olmuştu örnek teşkil eder umarım konuyu patlatılması amacıyla açmadım bir şeyleri paylaşmak amacıyla açtım nede olsa bilgi paylaştıkça çoğalır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...